Otsi

Pipelife Eesti AS

Hea kodulehe külastaja!

Kas tead meie ettevõtet? Oleme ainus plastist gaasi-, vee- ja kanalisatsioonitorude tootja Eestis ja oleme Pipelife’i tootmiskeskus Balti riikides. Meie tehas asub Jüris Põrguvälja teel – Tallinnast 10 km Tartu poole. Meie nimi – Pipelife – viitab rahvusvahelisele ettevõttele. Tõepoolest, oleme üks kolmekümnest Pipelife'i tehasest, mis peamiselt paiknevad Euroopas. Eestis oleme tegevad aastast 1993.


Mida me teeme? Me varustame suuremaid kanalisatsiooni-, veevarustuse ja gaasitorustikke rajavaid ettevõtteid ja tehnokommunikatsioonide hulgimüüjaid kõige torutöödeks vajalikuga: torude, liitmike, kaevude, sulgeseadmete, tuletõrjehüdrantide ja pumplatega. See tähendab, et antud valdkonnas vajab meie klient ainult ühte tarnijat – Pipelife’i. Meie toodete täpsema valiku ja edasimüüjate nimekirja leiad sellelt samalt kodulehelt. Soovime teha oma tööd nii, et koostööd meiega meenutataks hea sõnaga. Vigadest, mida mõnikord teeme, proovime õppida.


Kes me oleme? Oleme kuuekümne üheksakesi koondunud ühtseks meeskonnaks. Meil on hea „segu” kogenud tegijatest – Kairit, Margus, Lembit ja Alar - kes on pea 10 aastat ettevõttes töötanud ja noortest tegijatest – Kristel, Kristi, Raido – kes on töötanud meil alles aasta.

Meie keskmine vanus on 34 aastat. Meil töötab kokku 69 inimest - 10 naist ja 59 meest.

Mida töötajad ise arvavad? Enamik töötajatest on tagasisidena tunnistanud, et tänane töökoht on parim nende senises kogemuses. Ettevõtte juhina olen kindel, et tuleb ka aegu, kus hinnangud on tagasihoidlikumad. Hea on meie juures töötada inimesel, kes on olemuselt aus ja avatud, kelle töösse suhtumist iseloomustavad ettevõtlikkus ja initsiatiivikus, kes suhtub ellu positiivselt.

Mille poole pürgime? Oleme seadnud eesmärgiks saada kõige väärtuslikumaks ettevõtteks oma valdkonnas, seda nii klientidele, aktsionäridele kui iseendile. Oleme sinna teel.

Niimoodi saab meid kirjeldada 251 sõnaga. Kui tunned suuremat huvi, siis soovin edu meie kodulehel surfamisel.