Vyrai prie elektros skydinės

Selleks, et elekter ja internet jõuaks meieni ohutult

Kaablikaitse

Peame pöörama aina rohkem tähelepanu kõige olulisemate kommunikatsioonide ehitamisele ning kaitsmisele. Ühiskonna nõudlus pideva ja kvaliteetse energiavarustuse järele aina kasvab. Ükskõik, kuhu tuleb vajalik juhtmestik paigaldada - betooni, krohvi alla, seina või ripplae alla - on Pipelife valikus olemas lahendus, et töö saaks tehtud kiirelt, usaldusväärselt ja mis kõige tähtsam, turvaliselt. Pipelife`l on pikajaline kaablikaitse tootmise kogemus. Tihedas koostöös lõppkasutajate, töövõtjate ja teiste partneritega oleme välja töötanud turu parima kaablikaitse lahenduse.


Tootevalik

Hoonesisene kaablikaitse

Ükskõik, kuhu tuleb vajalik juhtmestik paigaldada - betooni, krohvi, seina või ripplae alla - on Pipelife valikus olemas selleks lahendus. Pipelife süsteemid on välja töötatud selleks, et elektripaigaldustööd saaks tehtud kiirelt, usaldusväärsete toodetega , ja mis kõige tähtsam, turvaliselt. 

Hooneväline kaablikaitse

Hoonevälised kaablikaitsesüsteemid, mis on ette nähtud kaabli paigaldamiseks. Kaablikaitse torud võimaldavad kaabli sisse- ja väljatõmbamist. 


Kaitseme elektrit, kommunikatsioone ja internetti

Pipelife toodab mitmesuguseid PE ja PVC plastist kaablikaitsetorusid  telekommunikatsiooni- ja toitekaablite jaoks, mida saab kasutada nii maa-alustes kui ka veealustes rakendustes.

PVC kaitsetorude valik koosneb nii siledatest kui ka topeltseinalistest torudest, kusjuures topeltseinalised torud on painduvad, samas kõrge ringjäikusega. 

Fiiberoptiliste kaablite kaitsmiseks pakume suurt valikut polüetüleenist (PE) torulahendusi.

Tihedas koostöös suuremate telekommunikatsiooniteenuste pakkujatega toodame hoonesiseste kui ka infrasüsteemi ehitamiseks erinevaid kaablikaitse süsteeme. 

People

Küsi lisainfot

Jaga:

OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel