Parandamaks Pipelife klientide kasutajakogemust, kasutame oma veebilehel küpsiseid. Kui jätkate lehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemaltClose
Choose your region
Kontakt |  Eesti
Menu

Küpsised (cookies) Pipelife kodulehel

Sarnaselt paljudele teistele kasutab ka see veebileht „küpsisteks“ kutsutavaid tekstifaile, mille eesmärk on aidata meil lehte arendada ja tagada teile parim kasutajakogemus. www.pipelife.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid, et pakkuda külastajatele asjakohasemat sisu ning muuta veebilehe kasutamine mugavamaks ja lihtsamaks.

Mis on küpsised (cookies)?

Küpsised on väikesemahulised tekstifailid, mida säilitatakse Sinu arvutis, kui külastad veebilehti.

Meie poolt kasutatavad küpsised ei salvesta isiklikke andmeid (näiteks nimi ja aadressandmed) ja me ei avalda andmeid kolmandatele isikutele.

Küpsiseid aitavad kujundada meil oma veebilehte nii, et saaksime pakkuda selle külastajatele parimat kasutajakogemust.

Kuidas on mul võimalik küpsiste kasutust välja lülitada?

Tavaliselt on võimalik veebilehitsejat seadistada lõpetama küpsiste kasutamist või mõnelt konkreetselt veebilehelt küpsiste vastuvõtmist. Kõik tänapäevased veebilehitsejad võimaldavad küpsistega seonduvate seadete muutmist. Tavaliselt on sellised seaded veebilehitseja seadete või eelistuste menüüs. Nende seadete mõistmiseks võib abi olla järgmistest linkidest; muudel juhtudel peaksite lisainformatsiooni saamiseks kasutama oma veebilehitseja abivõimalust.

ui... wolken.