Choose your region
 Kontakt |  Eesti
Menu

Pipelife Eesti AS

Hea kodulehe külastaja!

Kas tead meie ettevõtet?

Varustame oma kliente plastist veevarustus-, kanalisatsiooni-, gaasi-, kaablikaitse- ja drenaažisüsteemide rajamiseks vajalike toodetega vastavalt kliendi ootustele ja nõudmistele. Meie tehas asub Jüris Põrguvälja teel – Tallinnast 10 km Tartu poole. Meie nimi – Pipelife – viitab rahvusvahelisele ettevõttele. Tõepoolest, oleme üks kahekümne kuuest Pipelife'i tehasest, mis peamiselt paiknevad Euroopas. Eestis oleme tegevad aastast 1993.

Mida me teeme?

Me varustame suuremaid kanalisatsiooni-, veevarustuse ja gaasitorustikke rajavaid ettevõtteid ja tehnokommunikatsioonide hulgimüüjaid kõige torutöödeks vajalikuga: torude, liitmike, kaevude, sulgeseadmete, tuletõrjehüdrantide ja pumplatega. See tähendab, et antud valdkonnas vajab meie klient ainult ühte tarnijat – Pipelife’i. Meie toodete täpsema valiku ja edasimüüjate nimekirja leiad sellelt samalt kodulehelt. Soovime teha oma tööd nii, et koostööd meiega meenutataks hea sõnaga. Keskendume arengule ja kiirusele, tänu millele suudame oma tulemuslikkust parendada iga päev.

Kes me oleme?

Oleme kaheksakümne viiekesi koondunud ühtseks meeskonnaks. Meil on hea „segu” kogenud tegijatest – Kairit, Silver, Lembit - kes on üle 10 aasta ettevõttes töötanud ja värsketest tegijatest, kes on töötanud meil vähem kui aasta. 
 
Meie keskmine vanus on 36 aastat. Meil töötab kokku 85 inimest - 14 naist ja 71 meest.

Mida töötajad ise arvavad?

Enamik töötajatest on tagasisidena tunnistanud, et tänane töökoht on parim nende senises kogemuses. Kindlasti tuleb ka aegu, kus hinnangud on tagasihoidlikumad. Hea on meie juures töötada inimesel, kes on olemuselt aus ja avatud, kelle töösse suhtumist iseloomustavad ettevõtlikkus ja initsiatiivikus, kes suhtub ellu positiivselt.

Mille poole pürgime?

Oleme seadnud eesmärgiks saada kõige väärtuslikumaks ettevõtteks oma valdkonnas, seda nii klientidele, aktsionäridele kui iseendile. Oleme sinna teel.

majavaike-300