Master3Plus loosi tingimused

Master3Plus hoonekanalisatsiooni süsteemi loosimängu reeglid.

1.    Perioodil 4. septembrist 30. oktoobrini 2023 toimub Master3Plus hoonekanalisatsiooni toodete loosimäng, mida korraldab PIPELIFE EESTI AS registrikoodiga: 10133788, asukoht Harju maakond, Rae vald, Lehmja küla, Põrguvälja tee 4, 75301, e-post:         pipelife@pipelife.ee, telefon 605 5100 (edaspidi kampaania Korraldaja).
 

2.    Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud kampaania Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik kampaania Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 

3.    Kampaanias osalemiseks ning auhinna võitmiseks tuleb osta Pipelife Eesti AS edasimüüjate FEB AS ja ESPAK AS kauplustest või e-poest Master3Plus musti vaikse hoonekanalisatsiooni süsteemi tooteid ning registreerida ost Pipelife Eesti kodulehel veebiaadressil https://www.pipelife.ee/loos.html

4.    Iga ostu saab registreerida ainult üks kord. Ostude koguarv ühe osaleja kohta ei ole limiteeritud. Korraldaja edasimüüjate käest saadud tšekk või arve tuleb alles hoida, kuna seda on vaja auhinna kätte saamisel.
 

5.    Kampaanias osalevad kõik Master3Plus mustade toodete ostud, mis on korrektselt registreeritud. Registreerimislehel küsitavad andmed on: eesnimi, perekonnanimi, soovi korral ettevõte, telefoni number, ostukoht, tšeki number ja ostu kuupäev

 

6.    Kõik Kampaanias osalejad, kes on täitnud eelnevates punktides nimetatud tingimused ja kellel on registreerimislehel korrektselt täidetud kõik andmeväljad, osalevad loosimises, milles loositakse välja 3 komplekti mürasummutavaid kõrvaklappe BOSE QC45. Kokku loositakse 3 võitjat. Auhinda ei saa vahetada raha või mõne muu asja vastu välja.
 

7.    Võitjad loositakse hiljemalt  01.11.2023 ning võitjatega võetakse ühendust Pipelife Eesti AS poolt registreerimislehel edastatud kontaktandmetel (telefon, e-post) ühendust 5 tööpäeva jooksul.
 

8.    Juhul, kui võitja ei ole kättesaadav (ei vasta kõnele ja/või e-kirjadele) 10 tööpäeva jooksul, kaotab ta õiguse auhinnale ning loositakse uus võitja.
 

9.    Auhinnale on võimalik järele tulla kuni 15. detsembrini 2023 kaasa võetud tšeki või arve ning isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba või ID-kaart) alusel Pipelife Eesti AS kontorist aadressil Harju maakond, Rae vald, Lehmja küla, Põrguvälja tee 4, 75301 eelnevalt kokkulepitud ajal.

Pipelife Eesti AS-l on õigus kasutada võitja andmeid auhinna kättesaamise eesmärgil.
 

10.  ​Alternatiiv punktile 9 kui auhinnad saadetakse.

a.    Võitjalt palutakse informatsiooni asukoha kohta, kuhu auhind saata, samuti nõusolekut tema isikuandmete (nimi, aadress, telefon) edastamiseks transpordifirmale (kullerile);

b.    Auhind toimetatakse võitjani kullerteenuse või pakiautomaatide teenuse vahendusel Eesti Vabariigi piires ühekordse tarnega. Võitja peab võtma auhinna vastu. Võitja, kes jätab auhinna vastu võtmata, kaotab õiguse auhinnale.

11.  Võidetud auhinda ei asendata teise auhinnaga ega hüvitata selle maksumust rahas. Võitjal on õigus  auhinnast loobuda andes sellest Korraldajale kirjalikult teada. Sellisel juhul loositakse uus võitja.
 

12.  Kampaania korraldamiseks vajalikke isikuandmeid säilitatakse kolm kuud pärast loosimise toimumist või kui on luba antud uudiskirjade saatmiseks, siis kuni uudiskirjast loobumiseni.
 

13.  Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
 

14.  Kampaania Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine  vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele.
 

15.  Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult PIPELIFE EESTI AS Harju maakond, Rae vald, Lehmja küla, Põrguvälja tee 4, 75301, e-post: pipelife@pipelife.ee. Kampaania reeglid on avaldatud veebilehel www.pipelife.ee/loos/loosi-tingimused.html

 

OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel