Meist

Pakume lahendusi inimeste elukvaliteedi tõstmiseks. Meie töö tulemiks on puhas joogivesi, toimiv kanalisatsioonisüsteem, ohutu kaabli- ja gaasitrass, õige niiskusega põllumaa. Selleks valmistame juba 1993. aastast Eestis oma partneritele plastist torusüsteemide komponente, lähtudes kliendi vajadustest.

Meie põhiline tootmisbaas on Eestis. Asume alates 2004 aastast Põrguvälja teel, Tallinnast 10 km Tartu suunas. Tegutseme koos oma partneritega. Pipelife 24 liikmelise Euroopas asuva pere liikmena suudame pakkuda parimat tootevalikut Eesti turul.

Torud on olulised, kuid edukaks tegutsemiseks on veelgi tähtsamad meie inimesed. Soovime teha oma tööd nii, et koostööd meiega meenutataks alati hea sõnaga. Probleeme esineb ikka, kuid nendegi lahendused peituvad teineteisemõistmises ja koostöös. 

Tulemuste taga on alati koostöö

Kairit Lootus, kaablikaitsetoodete müügijuht, Pipelife Eesti AS

Kairit Lootus

OLEME SIIN SELLEKS, ET LEIDA KOHALIKUD LAHENDUSED IGAKS JUHTUMIKS

Meie kohalik torutootmine ning 4 hektarit ladu Jüris loovad eeldused Baltimaade kõige laiema tootesortimendi kättesaadavuseks meie valdkonnas.

Koostöös oma partneritega leiame alati Eestimaale sobivad lahendused. Tegutseme Eestis, maksame Eestis maksud ja toetame jõudumööda kohalikku elu. Peame seda õigeks tegutsemiseks ja ootame seda ka oma koostööpartneritelt. 

#hoolime

Koostöös oma partneritega loome infrastruktuuri, mis loob eeldused tulevaste kogukondade arenguks. Usume päriselt , et hoolivus on vajalik ning meie kohus on kaitsta ja edendada loodus-, sotsiaalset- ja majanduskeskkonda tänaste ja tulevaste põlvede jaoks.

Püüame pakkuda tooteid ning tegutseda nii, et mõju looduskeskkonnale oleks võimalikult väike. Soovime, et meie töökeskkond oleks ohutu ning tootelahendused kasutajatele turvalised ja tervist mitte kahjustavad.  

Image picture

#tulevik

Me ei oota käed rüpes tuleviku saabumist. Kliimamuutused, keskkonna jätkuv saastumine, linnastumine, nutimajandus, tehnoloogiline revolutsioon jt on meie aja võtmesõnad. Meie jaoks tähendavad need kohustust ja võimalust tulevikku ise kujundada.

Innovatiivsete lahenduste leidmine ning digitaaliseerimise võimaluste kasutamine aitavad meil tuleviku vajadustega paremini kohaneda. 

Image picture

#koostöö

Me kõik oleme erinevad. Usume et oma erinevaid tugevusi, teadmisi, kogemusi ning loovust ühendades suudame alati enam kui üksi üritades.

Me kõik hoolime puhtast looduskeskkonnast, soovime parandada inimeste elukeskkonda ning hoolitseda tänaste ja tulevaste põlvkondade heaolu eest. Teeme seda koostöös, ühendades oma teadmised, oskused ja jõu. Selliselt koos tegutsedes saavutame rohkem, säästlikumalt ning suurema rahulolutundega. 

Pipelife Partnership

#kohalik

Meie sõsarettevõtted tegutsevad 24 riigis Euroopas ning Ameerikas, kuid oleme seejuures igal pool oma kliendi lähedal, kohalikud. Rahvusvahelised teadmised ja erinevate kultuuride kogemused kombinatsioonis kohalike olude põhjaliku tundmisega aitavad meil pakkuda kohalikele oludele kõige sobivamaid tooteid ning teenuseid.

Selliselt tegutsedes on tarned kiired ja CO2 jalajälg minimaalne.

All Pipelife production sites and main offices in Europe

#KARJÄÄR

Teame, et iga organisatsiooni teevad selle inimesed. Seepärast soovime pakkuda turvalist, õiglast ning igakülgseid arenemisvõimalusi pakkuvat  töökeskkonda. Meie kõik töötajad panustavad üheskoos, et Pipelife oleks parim tööpaik nende elus. Hea on meie juures töötada inimestel, kes on olemuselt ausad ja avatud, kelle töössesuhtumist iseloomustavad ettevõtlikkus ja initsiatiivikus, kes suhtuvad ellu positiivselt.

Kõigil meie Pipelife pere 24 riigis asuvall töötajal on vaid neile omased, isikupärased teadmised, oskused ning lähenemised. Meid kõiki ühendab tähenduslik eesmärk: parendada tänaste ja tulevikupõlvkondade elukvaliteeti.

People
OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel