Pipelife electrical conduit open
Pipelife electrical conduit

Elekter on meie elu igapäevane osa.
PREFLEX - elekter ohutult, lihtsamalt ja mugavamalt.

Uuri lähemalt

Pipelife - always part of your life

Turvaline elektrilahendus

 Säästes aega ja tagades meelerahu, pakuvad meie eelkaabeldatud elektrijuhtme süsteemid laia valikut torulahendusi kaablite ja juhtmete kaitseks, võimaldades ühendada kõik elektri- või kommunikatsiooniseadmeid kodu-, äri- ja tööstushoonetes.

Olenemata sellest, kas te paigaldate juhtmeid tellis-, betoon- või kipsseina, on meie harukarpide, torude ja kinnitustehnoloogiate valik spetsiaalselt loodud selleks, et säästa teie aega ehitusplatsil. Meie individuaalsed elektrisüsteemi lahendused on kasulikud, sest turvaline ja kiire paigaldus on püsiv ja nõuab minimaalset hooldust. 

Põhjalik ja terviklik tootevalik

Meie lai valik jäike ja painduvaid kaablikaitse torusid, liitmike ja tarvikuid võimaldavad leida lahenduse iga elektrisüsteemi jaoks. Pakume ka individuaalseid eelkaabeldatud elektrisüsteemide lahendusi ja madala hõõrdumisega sisekihi torusid. 

Meie torud on projekteeritud ja valmistatud vastavalt rahvusvahelistele ja riiklikele ohutusstandarditele, nii et võite kindel olla usaldusväärsetes ja vastupidavates lahendustes.

Elektros instaliacijos vamzdžiai PREFLEX su iš anksto įtrauktais laidais

Säästa eelkaabeldatud elektrijuhtmetega kuni 80% oma aega

PREFLEX SPIDER on loodud teie võimekuse ja kiiruse suurendamiseks, vältides samal ajal vigu. See individuaalselt loodud eelkaabeldatud elektrijuhtmete süsteem võib sõltuvalt teie projekti eripärast säästa kuni 80% elektri paigaldusele kuluvast ajast. Meie täielikult kokkupandav elektrijuhtmete süsteem põhineb digitaalsel disainilahendusel tagades täpse paigaldamise. Lisaks aja säästmisele, väldite ka paigaldusvigu, mis võivad omakorda lõppeda ootamatute lisakuludega. 

Richard Rood HR1 Pipelife - Linde Kroon SPIN 28-10-2019-0372.jpg

Lisaturvalisuse tagamine

Kuna tuleohutus on esmatähtis, pakuvad meie halogeenivabad (HF) paigalduskaablid täiendavat kaitset projektides, kus tuleohutuse tagamine on nõutav, näiteks avalikes hoonetes (koolid, haiglad, kaubanduskeskused) ja teistes erinevates eluruumides. Halogeenivabad kaablid tekitavad minimaalselt suitsu. Tulekahju korral ei tekita meie halogeenivabad kaablikaitse torud kahjulikke põlemisgaase ning toksiliste gaaside kogus on märkimisväärselt väiksem, mille tulemusel on paigaldatud süsteem vastupidav ja ohutum. 

Meie soovitame kasutada halogeenivabasid lahendusi, sest kui PVC kaabliga midagi juhtub, siis see eritab suures koguses söövitavaid gaase, mis omakorda kahjustavad elektroonilisi komponente, metallpindu ja seadmeid. Selle koristamine ja renoveerimine tähendab aga tööstuse puhul ebavajalikku seisakut. Ettevõtja enda huvides on kasutada nõudest paremaid tooteid vähendamaks võimalikku seisakuaega. 

Electrical fires are a major cause of fires in the home. Smoke and burn marks on electric light switch.

Kaablikaitse brošüür

Tootekataloog

Leia edasimüüja


Küsi lisainfot

Kairit Lootus

Kairit Lootus

Kaablikaitsetoodete müügijuht

+372 512 5708

Seotud tooted

PVC kaablikaitse

Rullis ja latis, vastupidavad torulahendused hoonesiseseks kaablikaitseks, erinevates tugevusklassides. 

Behalogenė elektros instaliacija

Halogeenivabad torud ja liitmikud

Halogeenivaba torusüsteem – ei eralda põlemisel kahjulikke gaase, seetõttu sobivad kasutamiseks koolides, haiglates, kaubanduskeskustes ja mujal rahvarohketes kohtades.

Preflex halogen free 3 corrugated pipe green

Preflex juhtmed kõris

Juhtmetega varustatud torud – torud, mis on juba koos kaablisoonte või juhtmetega. Kiirendavad ja lihtsustavad installeerimistöid. 

Uudiseid maailmast

placeholder

 

 
placeholder

 

 
placeholder

 

 
placeholder

 

 

No news


Jaga:

Võta ühendust

Palun valige oma eelistatud viis meiega ühenduse võtmiseks. Vastame teile esimesel võimalusel.

Helistame tagasi

Call back service
We will get in touch with you by phone
E-Mail service
We will get in touch with you by e-mail

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel