Image picture

Suure osa ajast veedame siseruumides, mugavad ja märkamatud hoone-kommunikatsioonid aitavad keskenduda olulisele

hoone ehitus

Hoonetes ja nende all on meile nähtamatud, kuid elutähtsad torustikud, mis aitavad kaasa meie kõigi mugavale ja turvalisele igapäevale. 

Me ei juhi oma tähelepanu igapäevaselt veevarustusele, mis majja sisse tuleb ja väliskanalisatsioonile, mis majast heitvee välja juhib ja nii peakski olema. Kaktematu elekteri- ja internetiühendus peab meid saatma kodus, koolis ja töökohal. Hoonekommunikatsioonid peavad olema mugavad ja märkamatud, et saaks keskenduda olulisele.   


hooned

TOOTED

Electro

Hoonesisene kaablikaitse

Hoonesisese kaablikaitse paigaldus on lihtsam, ohutum ja kiirem kui kunagi varem. Pakume laia valikut erinevaid kaablikaitse süsteeme: jäigad ja rullis paigaldustorud, halogeenivabad ning elektromagnetkiirgust varjestavaid torusid. 

Cable Protection

Juhtmed kõris

Hoia kaablikaitse paigaldmistöö aega kokku PREFLEX täislahendusega, kus on kaablid on juba kõris. PREFLEX torud on muidugi ka halogeenivabad ja saadaval on palju erinevaid kaablite kombinatsioone.

Sewage

Hoone-kanalisatsioon

Olmereovee ärajuhtimiseks pakume erinevaid torusüsteeme alates standard toodetest kuni erilahenduste ning helisummutavate kanalisatsiooni-süsteemideni.

Potable Water

PEM joogivee süsteem

Veevarustus ja selle laitmatu kvaliteet on tervisliku elu alus. Meie veevarustussüsteemid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga toorainest ja vastavad rangeimatele nii rahvusvahelistele kui ka riiklikele standarditele.

Eco Heating Cooling

Maaküte

Maaküte on säästlik ja keskkonnasõbralik küttesesüsteem, Pipelife valikus on kvaliteetsed PE100 SDR17 maakütte torud, surveklassiga PN10.

Drainage

Ehitusdrenaaž

Ehitusdrenaaž tagab maja sisekliima, seinte ja keldriruumide kuivuse. Tootevalikus on drenaažitorud ja kõik vajalikud liitmikud, kaevud ja geotekstiil.

Wastewater

septikud ja biopuhastid

Heitvee kohtkäitlus on vajalik piirkondades, kus puudub tsentraalse ühiskanalisatsiooniga liitumise võimalus. Kodumajapidamiste olme- ja heitvee puhastamiseks pakume septikut ja biopuhastit.


hooned

Terviklahendused

Master3Plus

Vaikne hoone-kanalisatsiooni-süsteem

MASTER 3 PLUS toob vaikuse majja. Sellel heitveetorude ja -liitmike süsteemil on suurem jäikus, raskus ning seinapaksus, mis tagab väga hea heliisolatsiooni. 

Stormwater product mood picture

Ehitusdrenaaži torusüsteem

Hoone ümber asetsev drenaažitorustik kogub kokku pinnases oleva liigvee ja suunab selle kas sademevee-kanalisatsiooni või kraavi. Katuselt tulev vihmavesi juhitakse mööda katuserenne, vihmaveetorusid ja vihmavee äravoolulehtreid otse sademeveekanalisatsiooni.

Biocleaner tank Ecolife BioC6

Heitvee kohtkäitlus-lahendused

Pipelife pakub kõrge puhastustulemusega kohtkäitluslahendusi EcoLife septik ja biopuhasti BioC5. 

Stormwater Management

STORMBOX vihmavee immutussüsteem

Tugev vihmasadu võib kuivendussüsteemid proovile panna. STORMBOX lahendus kogub sademevee kokku ja immutab selle maasse. Soovi korral saab STORMBOX immutuskastidesse kogutud vett ka uuesti kasutada - näiteks kastmiseks.

Preflex juhtmed kõris

Preflex korrugeeritud kaablikaitse torud on eelkaabeldatud, et töö aega kokku hoida. 

teenused

BIM mudelid

Arvutustööriistad


Pipelife Academy koolitus hoonesisesest kaablikaitsest

Pipelife Academy koolitus hoonesiseste kaablikaitsesüsteemidest on nüüd väljas ja selle saad läbida Pipelife Academy e-õppe keskkonnas.

PLK_Pipelife-Comfort

POLÜPROPÜ-LEEN ON PARIM PLAST SISEKANALI-SATSIOONI JAOKS

Millisest plastist on sisekananalisatsiooni torud valmistatud ning millistele standarditele vastavad, millised on nad eri tempera-tuuridel ning milline on kemikaalitaluvus.

Master3Plus _torud

MASTER 3 Plus - vaikus majas

Kombinatsioon mitmekihilistest torudest, suure massiga liitmikest ning õigetest kinnitusklambritest tagab, et vee voolamisel torudes tekkiv müra on viidud miinimumini.

UUS! Survetoru-süsteemide koolitus

Pipelife Academy UUS koolitus survetorusüsteemidest  on väljas!

Mida valida reovee käitluseks: septik, kogumismahuti või biopuhasti?

Vaatame, miks on oluline reovett käidelda ning võrdleme, millised erinevused nendel puhastuslahendustel on ja milline lahendus võiks sobida Sinu majapidamisse.


Võta meiega ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi esimesel võimalusel
kirjuta meile
OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel