infra

MAA-ALUSED INFRASTRUKTUURI LAHENDUSED

Taristu NÄHTAMATU OSA

Infrastruktuur loob kaasaegsed elumugavused. Maa-alune taristu on kui linnade ja külade vereringe - torusüsteemide abil jõuab joogivesi, elekter, küte, gaas ning internet kõikjale. Reo- ning  sademevesi juhitakse märkamatult ära, mis loob puhta ja mugava elukorralduse. Tõhus vihmavee ja olmereovee käitlemine on oluline osa keskkonnast hoolimisel. 

Pipelife pakub Eestis kõige laiemat valikut plasttorusüsteeme ja meie pikaajaline kogemus arvukates projektides on aidanud välja töötada lihtsaid, mugavaid, linna- ja keskkonnasõbralikke lahendusi isevoolsete ja survekanalisatsioonisüsteemide jaoks.

Pakume ainult kõrgema kvaliteediga tooteid ja teenuseid ning lahendusi praegustele ja tulevastele väljakutsetele. Pipelife'i spetsialistid aitavad erinevaid lahendusi kohandada, vastavalt süsteemi konkreetsetele nõudmistele. Koostööpartnerina aitame projekte kavandada ning leida terviklikke lahendusi igaks taristuprojektiks. 

Pipelife - parim partner

Küsi projekti pakkumist!

INFRA

TOOTED

Sewage

Välis-kanalisatsioon

Kanalisatsiooni ja sademevee ärajuhtimiseks pakume terviklikku süsteemi, mis koosneb torudest, liitmikest ning kaevudest.

Stormwater

Sademevesi

Pipelife terviklik vihmavee süsteem RAINEO koosneb sobivatest torudest, mahutitest, immutuskastidest ja muust vajalikust suurte sademehulkadega toimetulekuks. 

Potable Water

Joogivee-torustikud

Veevarustus ja selle laitmatu kvaliteet on tervisliku elu alus. Meie veevarustussüsteemid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga toorainest ja vastavad rangeimatele rahvusvahelistele ning riiklikele standarditele.

Eco Heating Cooling

Maaküte

Maaküte on säästlik ja keskkonnasõbralik küttesesüsteem. Pipelife valikus on kvaliteetsed PE100 maakütte torud.

Gas

Gaas

Gaasitrasside puhul on esmatähtis ohutus ja töökindlus. Euroopa gaasiettevõtjad on aastakümneid usaldanud Pipelife`i gaasitoru-süsteeme.

Cable Protection

Hooneväline kaablikaitse

Pipelife toodab Eestis laia valikut erinevatele tugevusklassidele vastavaid korrugeeritud ja siledaseinalisi kaablikaitsetorusid nii rullis kui lattidena. 

Cable Protection

Kaevud

Pipelife valmistab standardseid ning eritellimuskaeve erinevaks otstarbeks. Koostöös kliendiga leiame alati sobiva lahenduse.


INFRA

Terviklahendused

Sewage product mood pictures

Kanalisatsiooni-süsteem

Kanalisatsiooni ärajuhtimiseks pakume terviklikku süsteemi, mis koosneb sobivatest torudest, liitmikest ning kaevudest.

Stormwater product mood picture

Sademevee ärajuhtimine

Pipelife terviklik vihmavee süsteem RAINEO koosneb sobivatest torudest, mahutitest, immutuskastidest ja muust vajalikust suurte sademehulkadega toimetulekuks. 

Stormbox II reference in Oulu Finland 2019

Vihmavee immutussüsteem

STORMBOX on kaalult kerge ja kompaktne moodulsüsteem, mis on tõhus lahendus liigse sademevee poolt põhjustatud üleujutustele. STORMBOX süsteemi saab kasutada imbsüsteemi kuid ka maa-aluse mahuti rajamiseks. Paigalduslihtsuse poolest sobib ka koduaias kasutamiseks. 

plk_baner_schematy_PRO_4

Moodulkaevu süsteem

Pipelife pakub moodulkaeve mõõdus 200mm kuni 1000mm, olemas on nii otsevoolu- kui ka hargmikpõhjaga kaevud. Pipelife PRO kaevu sujuvad voolurennid tagavad torustiku tõrgeteta töö.


teenused

Eritellimuskaevud

Projektipakkumine

Transpordikorraldus

Arvutustööriistad


Reidi tee avab tallinna merele ja hajutab liikluskoormust

Reidi tee on vastvalminud tänav Tallinnas, mis ulatub Russalka ristmikust Lootsi ja Tuukri tänava ristmikuni. Mööda Tallinna mereäärt kulgev Reidi tee suunab sadamast tulnud raskeveokid ja tiheda liikluse kesklinnast eemale.

Raineo süsteem Rakvere Haigla rekonstrueerimisel

Rakvere Haigla rekonstrueerimisel otsustati immutada katustelt, parklatest ja muudelt kõvakattega pindadelt kokkukogutav sademevesi tagasi maasse.  

3D printer

PRO moodul-kaevud tagavad kanalisatsiooni-süsteemi tõrgeteta töö

PRO kaevude kasutuselevõtust võidavad nii tellija kui ehitaja. Aina rohkem asendatakse käsitsi valmistatud kaevud, moodulkaevudega.

Millisest materjalist peaks olema vastupidav survetorustik?

Et pakkuda vastupidavamaid, tugevamaid ja keskkonna-säästlikumaid lahendusi, siis tasub valida PE100 RC survetoru.

Chamber product mood picture

Käsitsi toodetavad plastkaevud ja nende kohta esitatavad tugevusnõuded

Kui plastkaevude tõusu- ja teleskooptorude ringjäikus on nõutavast väiksem, võivad nad pinnase ja kõrge põhjavee surve all või liikluskoormuse mõjul deformeeruda ning võõrvett sisse lasta.


Võta meiega ühendust

kirjuta meile
OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel