ECOLIFE MAHUTID

Pipelife toodab vastavalt teie vajadustele rätseplahendusena PE materjalist kinniseid mahuteid. Kõik mahutid on valmistatud elastsest topeltseinaga PE (polüetüleen) torust. Mahuti läbimõõt vastavalt vajadusele 1000mm – 3000mm ning pikkus kuni 15m, mis loob võimaluse toota ka üle 50m3 mahuteid. Mahuti korrektne ja õige paigaldamine tagab sujuva ja tõrgeteta töö pikkadeks aastateks. Mahutit on võrreldes biopuhasti ja septikuga kindlasti soodsam soetada, aga kui kasutada seda heitvee käitlusel, siis tuleb arvestada, et seda peab regulaarselt tühjendame, mille tõttu tuleb kutsuda paakauto seda tühjendama. Põhimõtteliselt mahutil on ainult sisend, kui septikul ja biopuhastil on ka väljund.  Küsi lisainfot.

Miks valida Pipelife PE topeltseinaga mahuti:

  • ECOLIFE mahutid on universaalsest PE materjalist, sobivad nii joogi-, sademe-, tuletõrjekui ka reovee kogumiseks. Sobiva suurusega mahuti saab valida erineva läbimõõdu ja pikkuse järgi. 
  • ECOLIFE mahutid on tugevad, valmistatud PE topeltseinaga spiraaltorust, mis on vastupidav nii paigaldusel kui ekspluatatsioonis tekkida võivatele mehaanilistele vigastustele. See on oluline vältimaks reovee lekkimist pinnasesse või pinnasevee pääsemist mahutisse.
  • ECOLIFE mahutid on kerged, neid on lihtne transportida ja paigaldada. Mahutite küljes on tõsteaasad ja toetusjalad. 
  • ECOLIFE mahutid on pika elueaga, vastupidavad ilmastikuoludele ja erinevatele kemikaalidele. PE materjalist mahutile saab teha veetihedaid sisse- ja väljaviiguühendusi, vajadusel ka peale paigaldamist.
  • Standardvarustuses on mahuti otstes 110/160 mm sissevooluava ja mahuti peal, 200 mm plastluugiga teenindusava. Teenindusava kõrgus 800 mm. Tellimustööna valmistatakse mahuti vastavalt kliendi soovidele.
  • Lisavarustusena saab tellida mahutile sobiva kõrgusega suuremat või väiksemat tühjendusava, lisa hoolduskaevu jne. Samuti sinna juurde erinevaid plastist luuke haljasaladele ja malmist luuke transpordi koormusele kuni 40 t. 
  • PE mahuti materjalina PE on elastne ja vastupidav plast. Seetõttu on PE tänapäeval peamine mahutite, kaevude, pumplate ja survetorude materjal. Talub erakordselt hästi põhjamaist kliimat. Pipelife poolt pakutavad PE plastist valmistatud mahutid ja kaevud on alati valmistatud vähemalt ringjäikusega SN2 (2kn/m²). Lisaks on korpus topelt seinaga, mis annab täieliku lekkekindluse. 
Pipelife mahuti

ECOLIFE MAHUTI

Mahuti paigaldus

Mahuti paigalduse joonis

Tutvu ka keemilise vastupidavuse tööriistaga

Jaga:

KÜSI LISAINFOT

Jaanus Loodus

kliendihaldur

Sales

+372 5349 3366

OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel