Rainwater Harvesting and Reuse with a green ivy wall

Vihm on osa meie elust. Saate seda tõhusalt taaskasutada, et säästa ressursse.

Pipelife - always part of your life

SADEMEVEE KOGUMINE JA TAASKASUTAMINE

Veepuudus jõuab üha sagedamini uudiste pealkirjadesse üle kogu maailma. Uuringud näitavad, et vee kättesaadavuse ja -kvaliteedi tagamine on lähitulevikus meie ühiskonna ja keskkonna peamine proovikivi.  Kliimamuutuste tõttu sagenevad ebatavalised ilmastikuolud, mille tulemusel on sagedasemad ootamatud üleujutused ja põuad, mis võivad ainuüksi Euroopas mõjutada enam kui 100 miljonit inimest.

Kestlike sademevee kogumise ja käitlemise süsteemidega võiksime igal aastal säästa miljoneid kuupmeetreid joogivett, kaitstes ühiskanalisatsiooni- ja sademeveesüsteeme tugevate vihmasadude ajal ning hoiustades vett kuivemateks perioodideks.

PAREMINI KORRALDATUD VEEKÄITLUS VÕIB KAITSTA 4,8 MILJARDIT INIMEST, KES PRAEGU ELAVAD PIIRKONDADES, KUS NAPIB VETT.

Pipelife Storm Water Open

SADEMEVEE KOGUMINE LEEVENDAB VEEPUUDUST

Rahvastiku kasvust, kliimamuutustest ja saastunud veevarudest põhjustatud veepuudus võib 2050. aastaks mõjutada poolt maailma elanikkonda (2018. aasta aruanne)

Et tagada üldine juurdepääs ohutule ja joodavale veele, võiks kasutada sademevee kogumise ning vee taaskasutamise lahendusi, mis aitaks kokku hoida miljoneid kuupmeetreid vett. Väärtusliku kraanivee kasutamise asemel  saab suletud pindadelt ja katustelt koguda sademevett, mida saab hiljem taaskasutada.

Watering in Public Park with Big Tank Sprayer showing Water mist Droplets

SADEMEVEE TAASKASUTAMISE EELISED

AKTSEPTEERITAV VEE KVALITEET MINIMAALSE KULUGA

LEEVENDAB ÜHISKANALISATSIOONI JA VEEPUHASTUS- SÜSTEEMIDE TOIMIMIST

TAGAB KASTMISVEE KÄTTESAADAVUSE KUIVADEL PERIOODIDEL

VÄHENDAB JOOGIVEE KASUTAMIST JA SÕLTUVUST VEE IMPORDIST

PÕLLUMAJANDUS: 40% EUROOPA AASTASEST VEEKASUTUSEST

Pipelife-sprinkler-in-crops
Pipelife-sprinkler-in-crops

Korduma Kippuvad Küsimused

Kodustes tingimustes võib väike sademevee kogumissüsteem vähendada märkimisväärselt veearveid, pakkudes kastmisvett ja varustades hallveega WC-de loputussüsteeme. Suuremates omavalitsustes aitab sademevee kogumine ja töötlemine vähendada üleujutuste riski, ennetades kanalisatsiooni- ja puhastusseadmete ülekoormust tugevate vihmasadude ajal.

Paljud inimesed ei tea, et tõhus sademevee kogumise süsteem ei nõua pärast paigaldamist suuri hoolduskulusid. See võib hoopiski aidata raha säästa, kui suunata sademevesi ringlusse kas kastmiseks või hallveeks, kaitstes samal ajal hooneid ja ehitisi veekahjustuste eest.

Linnades saab sademevee kogumise süsteemi integreerida sademevee ärajuhtimise projektidesse. Sellega kaasnevad küll alguses kulud, kuid aja jooksul säästab sademevee kogumine ja taaskasutamine (näiteks parkide ja haljasalade kastmiseks) palju raha – eriti kui võrrelda seda ootamatute üleujutuste ja ülekoormatud puhastusjaamade põhjustatud kahjudega.

Pipelife’i sademeveekäitlussüsteem koosneb eri moodulitest, mis on mõeldud sademevee kogumiseks, filtreerimiseks või puhastamiseks ja hoiustamiseks.  Meie eksperdid kohandavad need eri nõuete täitmiseks ja sobitamiseks peaaegu iga suuruse, paigutuse ning keerukusega konstruktsioonidele. Kõik komponendid sobituvad nagu Lego klotsid terviklikuks süsteemiks, mis on kohandatav funktsiooni, suuruse, mahu ja arvu poolest.

Pipelife’i sademeveekäitlussüsteem koosneb eri moodulitest, mis on mõeldud sademevee kogumiseks, filtreerimiseks või puhastamiseks ja hoiustamiseks.  Neid saab kohandada vastavalt eri nõuetele ja paigaldada eri asetuse ning keerukusega konstruktsioonidesse. Kõik komponendid sobituvad nagu Lego klotsid terviklikuks süsteemiks, mis on kohandatav suuruse, mahu ja arvu poolest 

LEKETE ENNETAMINE JA VEE HOIUSTAMINE KUIVADEKS PERIOODIDEKS

Kogumissüsteem sobib ideaalselt sademevee kogumiseks ja taaskasutamiseks ning samuti liigvee hoiustamiseks kas kastmiseks või majapidamiste hallveega varustamiseks. Süsteem aitab vältida ka lekkeid, aeglustades pinnavee voolamise kiirust kanalisatsiooni või veekogudesse, vähendades nii ka üleujutuse ohtu allavoolul.

Pipelife Raineo Single House Open

Uudised ja Artiklid

Võta Ühendust

Palun vali, kuidas eelistate meiega ühendust võtta. Vastame teile esimesel võimalusel..

E-Mail
Võtame sinuga ühendust e-maili teel.
OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel