SIFOON ÄRAVOOLUSÜSTEEMID LAMEKATUSTELE

Loe lähemalt

KIIRE JA TÕHUS SIFOONÄRAVOOL LAMEKATUSTELE

Tõhusad sademevee äravoolusüsteemid on lamekatuste või väikese kaldega katuste struktuurilise terviklikkuse ja ohutuse tagamiseks kriitilise tähtsusega. Kui äravool katuselt on puudulik, võib sademevee katusele kogunemine põhjustada vee ülevoolu, katuse lekkimist ja isegi konstruktsiooni kokkuvarisemist. 

Tuginedes meie pakutavale projekteerimisteenustele ning valides Pipelife’i kvaliteetsed äravoolud, torud, liitmikud ja tarvikud, saate endale valdkonna juhtiva sifoonäravoolu lahenduse, mis on kohandatud teie vajadustele.

SIFOONÄRAVOOLUD

Pipelife’i sifoonäravoolud on juba eelnevalt ühendustorude külge kinnitatud, et lihtsustada paigaldusprotsessi, säästa keevitusaega ja tagada veekindlad ühendused.

Lisaks on äravoolud valmistatud autotööstuse standardile vastavast ASA termoplastist, mis tagab suurepärase UV-, kulumis- ja löögikindluse.

PE-TORUSÜSTEEMID

Meie sifoontorusüsteem põhineb suure tihedusega polüetüleenist torudel, mis on valmistatud tippkvaliteediga toorainest, et tagada teie süsteemi pikaajaline töö.

Lisaks väiksemale torude hulgale on sifoonsüsteemis kasutatavad torud ka väiksema läbimõõduga võrreldes tavapäraste isevoolsete äravooludega. Selle tulemusena väheneb üldine materjalivajadus ja iga projekti süsinikujalajälg. 

LIITMIKUD

Meie pakutavaid mitmekülgseid liitmikke on lihtne paigaldada ja need aitavad kohandada sifoonisüsteeme vastavalt teie konkreetse projekti nõuetele.

Liimikud ühilduvad põkk-keevituse ja elektromuhvkeevitusega, mis tagavad suure tõmbetugevuse ning usaldusväärselt lekkevabad liitmikud.

Tarvikud

Meie klambrid, kandurid, paigaldussiinid ja keermevardad koos laia valiku erikinnitusvahendite ja -tarvikutega tagavad kindla ning usaldusväärse torupaigaldise.

Kõik meie sifoonsüsteemi tarvikud on loodud vastupidavust, paigalduslihtsust ja minimaalset hooldusvajadust silmas pidades. Meie meeskond annab teile hea meelega nõu konkreetse rakenduse jaoks sobivaimate kinnitustarvikute valimisel.

Säästa kuni 55% materjali kuludest

SIFOONÄRAVOOLUSÜSTEEMI EELISED

Teie lamekatus on valmis tugevateks vihmasadudeks, sest sellel on tõhus äravoolusüsteem, mis on kohandatud teie vajadustele. Avastage meie sifoonsüsteemi eelised ja leidke oma hoonele sobivaim äravoolulahendus.

TÕHUSAM SADEMEVEE ÄRAVOOL

Vee vooluhulk Pipelife’i sifoonsüsteemis on kuni 20 l/s (DN75 äravool, surukõrgus 55 mm). See on kuni 60% suurem kui tavalistel sifoonsüsteemidel ja enam kui kaks korda suurem kui tavapärastel isevoolsetel äravoolusüsteemidel.

RESSURSITÕHUS

Sifoonilahendused vähendavad kulusid ja säästavad ruumi, sest vajavad vähem äravoole, püstikutorusid ning maa-aluseid kollektoriühendusi. Ruumivajadust vähendab veelgi väiksema läbimõõduga kaldeta ühendustorude kasutamine.

MINIMAALNE HOOLDUSVAJADUS

Sifooni tekitatav suur voolukiirus puhastab torusid seestpoolt, kui vesi neist läbi voolab. Õhutõkkeid on kerge eemaldada, et need lehedest jm prahtist kiiresti puhastada.

LEKKEVABAD ÜHENDUSED

Meie põkk- ja elektrokeevistorud tagavad ühenduse väga hea tõmbetugevuse ning usaldusväärsed lekkevabad liited.

TUGEV JA PIKAEALINE

Atmosfäärile avatud õhutõkked on valmistatud autotööstuse standardile vastavast ASA termoplastist, mis tagab suurepärase UV-, kulumis- ja löögikindluse. 

OPTIMEERITUD PAIGALDAMINE

Katuse sifoonäravoolud on varustatud keevitatud ühendustoruga, et lihtsustada paigaldusprotsessi ja tagada lekkekindlad ühendused.

SÜSTEEMI ÜLESEHITUS, DISAIN, JA VISUALISEERIMISVÕIMALUSED

KASUTAGE PROJEKTEERIMISTEENUST 

Teie projekti spetsiifiliste nõuete põhjal saame pakkuda täielikku süsteemikujundusteenust, et kohandada teie sifoonilahendust optimaalse jõudluse saavutamiseks.

KASUTAGE BIM-I 

Kui eelistate oma projekti ise kujundada , laadige lihtsalt alla meie sifoonkatuse äravoolu andmekogu ja kasutage oma projekti optimeerimiseks BIM-i.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Katuse sifoonäravool on kiire ja tõhus sademevee ärajuhtimissüsteem lamekatusele ning väikese kaldega katustele. Kuna sifoonäravool ei lase torustikku õhku ja selles moodustub alarõhk, suudab see sademevee ära juhtida rohkem kui kaks korda suurema vooluhulgaga kui tavapärased isevoolsed äravoolusüsteemid. 

Lamekatused ja väikese kaldega katused on tundlikud liigse sademevee kogunemise suhtes ja vajavad kiiret ning tõhusat vee ärajuhtimist, et katusekonstruktsioon ei saaks kahjustada. Seetõttu on sifoonäravool lamekatuste puhul parimaid võimalusi, kuna juhib sademevee ära rohkem kui kaks korda kiiremini võrreldes tavapäraste isevoolsete äravoolusüsteemidega. 

Võrreldes tavapärase isevoolse äravoolusüsteemiga juhivad sifoonsüsteemid sademevee lamekatustelt ära rohkem kui kahekordse vooluhulgaga. Kui isevoolse süsteemi korral pääseb äravoolu koos veega ka õhk, siis sifoonsüsteemide korral siseneb äravoolu ainult vesi. Sademevesi täidab kogu toru sisemuse, mis tagab tõhusama vee äravoolu suurel voolukiirusel. See vähendab vajalikku torude arvu ja läbimõõtu ning kaotab vajaduse kallakute järele, säästes ruumi, vähendades materjalikulu ja võimaldades suuremat projekteerimisvabadust.

Pipelife’i katuse sifoonäravoolu saab paigaldada igale lamekatusele või väikese kaldega katusele, mille kalle ei ületa 3%. See sobib paljude katustetüüpidega, nagu külm-, isoleeritud, pöörd- ja haljaskatus, ning on suurepäraselt kasutatav tehaste, ladude, kaubanduskeskuste, lennuterminalide, konverentsikeskuste, kortermajade, büroohoonete ja hotellide katustel.

Katuse sifoonäravool tagab teie katusekonstruktsiooni terviklikkuse, sest juhib sademevee ära suure vooluhulgaga. Kui intensiivselt sadavat vihma tõhusalt ära ei juhita, võib katusel tekkida vee ülevool, läbivajumine ja lekked ning see võib ka soodustada bakterite ja seente kasvu. Täiendava ohutuse tagamiseks pakume ka paralleelseid äravoolusüsteeme, mis on mõeldud harvaesinevate väga tugevate vihmahoogude jaoks.

Pipelife’i katuste sifoonäravoolusüsteemid juhivad alarõhu abil sademevee katuselt ära rohkem kui kaks korda kiiremini võrreldes tavalise isevoolse süsteemiga. Kui isevoolsete süsteemide korral sisenevad äravoolu nii õhk kui ka vesi, siis sifoonsüsteemide korral jõuab äravoolu ainult vesi. Vee läbivool sifoonist tekitab suletud veesamba, mis väiksema läbimõõduga torudes tagab palju suurema vooluhulga. Intensiivse saju korral tõmbab sifoon sademevee torustikku vooluhulgaga kuni 20 l/s*.

*DN75 väljalase, surukõrgus 55 mm

Sifoonisüsteemid ühilduvad paljude katusetüüpidega, sealhulgas külm-, isoleeritud, pöörd- ja haljaskatustega.

Pipelife’i katuse sifoonäravoolusüsteemid on valmistatud kvaliteetsest toorainest ja peavad nende minimaalse hoolduse korral vastu vähemalt 50 aastat. Autotööstuse standardile vastav ASA termoplast tagab atmosfäärile avatud õhutõketele väga hea UV-, kulumis- ja löögikindluse ning süsteemi põkk- või elektromuhvkeevitatud toruühendused on suure tõmbetugevusega ja lekkevabad.

Pipelife’i katuse sifoonäravoolusüsteemid on igal kohalikul turul saadaval konkurentsivõimelise hinnaga. Need on lahendused, mida saab kohandada teie konkreetsele hoonele ja nõuetele ning mille hind varieerub vastavalt. Üksikasjaliku pakkumise saamiseks võtke ühendust oma kohaliku Pipelife’i partneriga.

Meie katuse sifoonäravoolusüsteeme saate osta oma kohalikult Pipelife’i partnerilt. Oleme esindatud enam kui 20 Euroopa riigis ja valmis kõigile teie ostupäringutele hea meelega vastama. Lisateabe saamiseks vaadake riikide loendit lehe allosas või klõpsake siin. 

Pipelife’i sifoonsüsteeme saab kasutada igal lamekatusel, mille kalle ei ületa 3%, sealhulgas külm-, isoleeritud, pöörd- ja haljaskatustel. Kuna aga optimaalne lahendus on iga projekti puhul erinev, soovitame kasutada meie projekteerimisteenust. Koostame teie hoone jaoks täieliku paigutuslahenduse, näidates ära iga elemendi asukoha, ning aitame tagada optimaalse tõhususe ja toimivuse. 

Lae alla

Seotud tooted

kaapelinsuojaus_1.jpg

Põllumajandus- drenaaž

Warsaw Bypass S2 Road Drainage

Ehitusdrenaaž

SONY DSC

Vihmavee immutussüsteem

In Folie eingeschweißte Versickerungsboxen in Baugrube verlegt.

Sademevee ärajuhtimine

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel