KUULA JA TUNNETA ERINEVUST

LOE LÄHEMALT

HELIKINDLATE HOONEKANALISATSIOONI TORUSÜSTEEMIDE TURULIIDER

Master3Plus vaikse hoonekanalisatsioonisüsteemi torud summutavad tõhusalt
reoveekäitlusest tulenevat müra ning loovad hoonetele peaaegu hääletu kanalisatsioonisüsteemi, mis tagab kinnisvarale kõrgema väärtuse. See tipptasemel
reovee lahendus hõlmab erinevaid müra summutavaid torusid, liitmikke ja tarvikuid,
mis vähendavad õhu ja ehituskonstruktsioonide kaudu levivat müra.  

Saksamaal tegutsev Fraunhoferi instituut on tunnistanud Master3Plus süsteemi üheks kõige vaiksemaks kogu Euroopas. Meie turu juhtiv lahendus viib kanalisatsioonitorustiku mürataseme alla 10 detsibelli, parandades hoone akustilisi omadusi ja elukvaliteeti.

Kolmest kihist koosneval kanalisatsioonitoru igal kihil on oma funktsioon, koos toimides tagavad nad erakordse vastupidavuse, löögitugevuse, võimalikult optimaalse läbivoolu ja heliisolatsiooni. 

Võta meiega ühendust ja uuri lähemalt.

KASUTUSVALDKONNAD

  • Kodused ja tööstuslikud hoonekanalisatsiooni süsteemid
  • Hoonete maa-alused külgkanalid ühendamiseks teede kanalisatsioonivõrkudega (≥75 DN/OD) 
  • Ventilatsioonisüsteemid 
  • Kesktolmuimejasüsteemid 
  • Rakendused vastavalt standardile EN 1451-1
Overview of Master3Plus products standing together
Master3Plus 200+ liitmikut

TORUD

Optimaalne hüdrauliline jõudlus tänu siledale sisepinnale, mis vähendab turbulentsi ja müra. Tugev keskmine kiht annab torule suure jäikuse ning löögikindel väliskiht tagab ohutu käsitsemise isegi miinustemperatuuril.  

Master3Plus torude mitmekihiline ehitus tagab suurepärase heliisolatsiooni, kvaliteetsed toormaterjalid aga pika kasutusea koos minimaalse hooldusvajadusega.

Black Maste3Plus Acoustic Soil & Waste Pipe System Fittings Swept

LIITMIKUD

Meie tootevalikus on rohkem kui 200 toruliitmiku, mille abil saab koostada lihtsalt ja tõhusalt peaaegu iga mõeldava konfiguratsiooni. Pole vahet, kas eelistate muhvliitega või muid liitmikke – Master3Plus ühendused võimaldavad kiiret ja tõrgeteta kokkupanekut, tagades samal ajal erakordselt kõrge lekkekindluse. 

TARVIKUD

Master3Plus tarvikud, nagu näiteks helikindel klamber, on välja töötatud spetsiaalselt vibratsiooni summutamiseks ning selle järelmõjude piiramiseks müra liikumisel läbi seinte ja lagede.  

Hea toruisolatsioon vähendab müra edasi kandumist ruumis, ent tarvis on ka heli summutavaid ühendusi hoonega, mis tõkestaksid müra leviku ehituskonstruktsioonide kaudu kõrval asuvatesse ruumidesse. 

HOONE TORUDEST TULENEV MÜRA ALLA 10 DETSIBELLI

TUNNETAGE ERINEVUST

Master3Plus on loodud vastama tänapäeva ehituse ja elamumajanduse suurtele nõudmistele kvaliteedi, heliisolatsiooni, paigaldamise lihtsuse ja kasutusea osas. Kolm funktsionaalset torukihti, esmaklassilised toormaterjalid ja hästi läbimõeldud tootedisain tagavad ühtmoodi käegakatsutava kasu nii projekteerijatele, investoritele, paigaldajatele kui ka elanikele. 

Uue täiustatud liitmiku välimus ja omadused. MASTER3PLUS ühendab endas suurepärase jäikuse ja raskuse ning tavalisest suurema seinapaksuse. Liitmikud on markeeritud pistesügavuse tähisega. Selliste omadustega süsteem võimaldab saavutada hea heliisolatsiooni kanalisatsioonisüsteemis, olles samas lihtne ja mugav paigaldada.

Lahendus asjatundjatele. MASTER3PLUS-il on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe võttes arvesse saavutatud tehnilisi parameetreid. Tegu on teadlikule kliendile ning professionaalsele paigaldajale suunatud süsteemiga.

Nüüdisaegne kolmes kihis torude ekstrusiooni ja muhvide vormimise tehnoloogia tagab äärmiselt hea kokkusobivuse ja veetiheduse.

TURU PARIM HELISUMMUTUS

Suurepärane heli- ja vibratsioonisummutus tänu kvaliteetsetele toormaterjalidele ja müra summutavale konstruktsioonile kogu süsteemi ulatuses.

HEA JÄIKUS JA VASTUPIDAVUS

Tänu kvaliteetsetele materjalidele on Master3Plus tooted suure löögikindlusega ja neid on ohutu käsitseda isegi miinustemperatuuril.

LAI TOOTEVALIK

Meie mitmekülgne toruliitmike ja tarvikute valik võimaldab leida alati sobiva toote ning koostada praktiliselt mistahes konfiguratsiooni.

PIKK KASUTUSIGA

Kvaliteetsed toormaterjalid ja töökindlad toruliitmikud tagavad üle 50 aasta pikkuse kasutusea minimaalse hooldusvajadusega.

LIHTNE PAIGALDUS

Spetsiaalselt välja töötatud tihendiprofiil hõlbustab kokkupanekut märkimisväärselt, pesade või muhvliitega ehitusvariandid aga tagavad kiire ja tõhusa paigalduse. Õiget joondust aitavad saavutada nurgamärgised, pistessügavuse markeering ja tugevdussooned. 

VOOLU OPTIMEERIV EHITUS

Toru sile sisekiht ja hüdrauliliselt optimeeritud toruliitmikud on töötatud välja eesmärgiga muuta veevool sujuvamaks ja vähendada turbulentsi.

BIM MEETS MASTER 3+

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Facilisis mauris sit amet massa vitae tortor. Elit at imperdiet dui accumsan sit amet nulla facilisi. Risus sed vulputate odio ut enim blandit. Nunc aliquet bibendum enim facilisis gravida neque convallis a. Venenatis tellus in metus vulputate eu scelerisque. Netus et malesuada fames ac turpis. Lobortis feugiat vivamus at augue. Ut porttitor leo a diam sollicitudin tempor id eu nisl. 

KASUTAGE MEIE DIGITAALSE PROJEKTEERIMISE TEENUST

BIM JA MASTER3PLUS SOBIVAD KOKKU 

Kui soovite ise projekteerimisega tegeleda, siis laadige lihtsalt alla meie Master3Plus andmekogu ja kasutage oma projekti optimeerimiseks BIMi.

Korduma Kippuvad Küsimused

Helikindlad hoonekanalisatsiooni süsteemid vähendavad müra, mida tekitab vannitubadest, tualettidest ja muudest ruumidest pärinev veevool. Tualetipoti loputamisel või vanni tühjenemisel tekkiv müra võib olla väga vali ja häiriv; helikindlad reovee- ja jäätmetorude süsteemid leevendavad seda, summutades nii õhu kui ka ehituskonstruktsioonide kaudu levivat müra.  

Master3Plus töö põhineb kahel erineval hoonekanalisatsiooni põhjustatud müra tüübil - õhu kaudu leviv müra ja ehituskonstruktsioonide kaudu leviv müra.  

Õhu kaudu leviva müra summutamine toimub spetsiaalsete toruseinte abil. Mitmekihiline ehitus ja väga kvaliteetsed toormaterjalid vähendavad edasi kanduvat müra oluliselt.  

Ehituskonstruktsioonide kaudu levivat müra põhjustab vibratsioon torudes ja nendega ühendatud konstruktsioonides. Seetõttu on vaja heli summutavaid toruliitmikke, klambreid ja ühendusi, mis on välja töötatud vibratsiooni tõkestamiseks. 

Saksamaal tegutseva Fraunhoferi instituudi hinnangul on Master3Plus üks kõige vaiksemaid kanalisatsioonisüsteeme kogu Euroopas. Selle näitajad on isegi paremad standardis VDI 4100 sätestatud nõuetest, vähendades kanalisatsiooni tekitatud müra tugevuse vähem kui 10 detsibellini. See tähendab, et kõrvalruumis viibivate inimeste jaoks kostab veevool kiirusega neli liitrit sekundis (nt tualetipotis vee tõmbamine) sama valjult kui kaaslase hingamine. 

Master3Plus süsteemi paigaldusprotsess on lihtne ja ohutu. Pistesügavuse markeering,nurgamärgised ja tugevdussooned aitavad näha, kas toruliitmikud paiknevad õigesti ja ühendused on kindlad. Spetsiaalselt välja töötatud tihendiprofiilid võimaldavad kiiret ja hõlpsat kokkupanekut ning tugev konstruktsioon tagab hea löögikindluse toodete kohapealsel käsitsemisel. Master3Plus tihendite ehitus võimaldab neid eemaldada ja uuesti paigaldada ilma suunamärgistuseta – mõlemad suunad tagavad kindla tihenduse. 

Helikindla hoonekanalisatsiooni torude süsteemi valimisel soovitame arvesse võtta kogu torusüsteemi heli summutavaid omadusi, sealhulgas selle optimeeritud läbivooluga ehitust ja müratõkkeid.  

Helisid tekitab vibratsioon, mis liigub läbi õhu või materjalide. Hoonete akustika kontekstis eristatakse õhu või ehituskonstruktsioonide kaudu levivat müra. Kuigi hea toruisolatsioon vähendab müra levikut ruumis, on seinte ja ehituskonstruktsioonide kaudu müra naaberruumidesse edasi kandumist raskem takistada.

Master3Plus summutab edukalt nii õhu kui ka ehituskonstruktsioonide kaudu levivat müra ning on seetõttu üks kõige vaiksemaid hoonekanalisatsiooni süsteeme Euroopa turul.

Master3Plus on saadaval konkurentsivõimeliste hindadega kogu Euroopas. See on terviklahendus, mida saab kohandada kliendi hoone vajadustele sobivaks ning hind varieerub sellele vastavalt. Täpsema pakkumise saamiseks võtke ühendust kohaliku Pipelife´i või meie edasimüüjaga. Eestis on Master3Plus tooted müügil Espak ja FEB poodides ja e-poes.

Master3Plus kanalisatsioonitorusid saab osta otse kohalikult Pipelife´i edasimüüjalt. Meil on esindused rohkem kui 20 Euroopa riigis ja me oleme suurima heameelega valmis teie ostusoove täitma. Eestis on Master3Plus tooted müügil Espak ja FEB poodides ja e-poes.

Kõik Master3Plus kanalisatsioonitorude süsteemid on valmistatud kvaliteetsetest toormaterjalidest ning kaasaegse tehnoloogiaga, mis tagab neile kasutusea vähemalt 50 aastat minimaalse hooldusvajadusega. 

Master3Plus tooteid võib paigaldada kõikidesse kodustesse ja tööstuslikesse reovee- ja jäätmesüsteemidesse. Ehitus- ja drenaažisüsteemide korral, mille läbimõõt on alates 75 DN/OD, võib neid kasutada ka hoonete maa-alustes külgkanalites ühendamiseks teede kanalisatsioonivõrkudega. Lisaks sobivad Master3Plus tooted kasutamiseks ka ventilatsioonisüsteemides, kesktolmuimejasüsteemides ja muudes rakendustes vastavalt standardile EN 1451-1. 

Master3Plus süsteemidel on hea löögi-, temperatuuri-, kemikaali- ja tulekindlus. 

  • Master3Plus toodete hea löögikindluse tagavad kvaliteetsed toormaterjalid ja tugev mitmekihiline konstruktsioon. Süsteeme saab mugavalt paigaldada ka miinuskraadide puhul ja neid on katsetatud vastavalt standardi EN 1451 nõuetele temperatuuril -10 °C. 
  • Süsteem suudab toimida maksimaalsel temperatuuril 95 °C ja pideval temperatuuril 60 °C. 
  • Master3Plus süsteem talub tugevaid happelisi ja aluselisi lahuseid pH tasemega 2 kuni 12. 
  • Vastavalt standardile DIN 4102 on Master3Plus tulekindluse klass B2 (normaalne süttivus) ning toode on läbinud tule, suitsu ja põlevate tilkade katsed vastavalt standardile EN 13501. 

Võta ühendust

*  Kohustuslikud väljad

Teie andmeid käsitletakse konfidentsiaalselt. Nõusoleku saab igal ajal tagasi võtta, saates meili aadressile pipelife@pipelife.ee. Teie andmete töötlemise seaduslikkus enne teie nõusoleku tagasivõtmist jääb samaks. Kõikide andmete säilitamise, töötlemise ja kustutamise ning teie isikuandmete kasutamise õiguste kohta leiate teavet meie privaatsuspoliitikast.

Loo jätkusuutlik väärtus

Kasulik info allalaadimiseks


Seotud tooted

Abzweiger_alle_0066.jpg

Klassikaline PP-HT hoonekanalisatsioon

Kõik PPHT-st ja PVC-st valmistatud siseruumide torusüsteemid on vastupidavad kuumusele, miinuskraadidele ja kemikaalidele.

Overview of Master3Plus products standing together

Vaikne hoonekanalisatsioonisüsteem

Optimaalse hüdraulika, suurepärase löögikindluse ja kõrge jäikusega heli summutavad kanalisatsioonitorud ja liitmikud.

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel