Pipelife toetab järgmised kolm aastat naiste korvpalli

Pipelife toetab naiste korvpalli

Oleme Eesti korvpalli toetanud pikki aastaid, nüüd paneme õla alla naiste korvpallile!

Eesti Korvpalliliit pikendas koostöölepingut plastorusüsteeme valmistava ettevõttega Pipelife, kes paneb järgmisel kolmel aastal õla alla Eesti naiste korvpalli arengule.

„Pipelife on Eesti korvpalli toetanud pikki aastaid ja meil on hea meel, et nad seisavad jätkuvalt meie kõrval. Samuti on rõõm tõdeda, et saame ühiselt arendada Eesti Korvpalliliidu ja ametisse astunud juhatuse üht olulist strateegilist eesmärki, milleks on naiste ja tüdrukute korvpalli edendamine,“ sõnas Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi.

„Pipelife on pikaaegne Eesti korvpalli toetaja. Aegade jooksul on meid liitnud paljude meie töötajate isiklik huvi selle mängu vastu ning soov Eesti traditsioonilist esispordiala edendada. Hindame korvpalliliidu juhi ambitsiooni korvpalliperet laiapõhjalisemaks muuta ning paneme nüüd õla alla naiste korvpalli arengule. Soovime aidata kaasa Eesti korvpallinaiste ambitsioonide realiseerimisele ka rahvusvahelisel areenil. Korvpallis ja igapäevatöös hindab Pipelife ausat mängu, valmisolekut tulemuste nimel pingutada ning soovi võite tähistada,“ sõnas ettevõtte juht Anti Orav.

Vaata lähemalt SIIT.

#pipelife #meiemäng

Jaga:

OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel