Pipelife Eesti uus juht on Alar Anga

Alar Anga ja Anti Orav

Wienerberger gruppi kuuluva plasttorusüsteemide valmistaja Pipelife Balti juhi ametikohalt lahkus juunikuus Anti Orav.  Tema üle seitsme eestvedamise aasta jooksul uuendati täielikult ettevõte toimimine Baltimaades: uuendati kogu tootmisbaas Jüris, loodi Baltimaade ülene logistiline süsteem koos kesklaoga Riias ning juurutati terviklik juhtimissüsteem mis toetab ettevõtte jätkusuutlikkust muutuvas majanduskeskkonnas.

Anti Orava mantlipärijaks sai Alar Anga, kes töötas viimased neli aastat Pipelife Eesti müügijuhina. Alaril on üle 20 aasta kogemust Baltikumi ja Põhjamaade ehitusmaterjaliäris.

Anti Orav: ”Otsustasin ettevõttest lahkuda ja leida enda ligi 30 aastase juhtimiskogemuse rakendamiseks uusi väljundeid. Olen rahul 7 aasta jooksul saavutatuga ning sellega, et sain rolli üle anda ettevõtte sisekandidaadile.  Pipelife vundament on tugev, soovin Alarile jõudu ja tarkust ettevõtte edasisel ehitamisel.” 

Alar Anga: ”Mul on hea meel Antilt üle võtta parim meeskond ja hästi toimiv organisatsioon koos värskelt moderniseeritud ning automatiseeritud tehasega. Pipelife juhtimine on põnev väljakutse viimaks ellu Wienerbergeri arengustrateegiat Baltimaades.”

Alar võtab endale täieliku vastutuse Pipelife edasise arengu eest Eestis, Lätis ja Leedus. Pipelife positsioon turul on küll tugev kuid tähelepanu vajavad nii tootevaliku kui ka organisatsiooni arendamine. Seejuures peab Pipelife väga oluliseks rohelist mõtteviisi ja jätkusuutlikku lähenemist ettevõtlusega seotud tegevustes.

Pipelife on üks maailma juhtivaid plasttorusüsteemide pakkujaid, tegutsedes täna 24 erinevas riigis. Pipelife toodab ja turustab laia valikut torusüsteeme ja pakub eluks vajalikke lahendusi inimeste elukvaliteedi tõstmiseks. Tulemiks on puhas joogivesi, toimiv kanalisatsioonisüsteem, ohutu kaabli- ja gaasitrass, õige niiskusega põllumaa ning optimaalne hoonete sisekliima. Kohalik torutootmine, laod Jüris ja Riias loovad Baltimaades oma valdkonna toodete kõige laiema tootesortimendi kättesaadavuse.

OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel