Meie toodete kvaliteet ja pidev arendus

Meie pidev töö oma toodete ning toormaterjalidega tagab kvaliteedi, milles saad kindel olla. Pipelife tegevus on suunatud inimeste elukvaliteedi parandamisele. Meie püüdluseks on puhas joogivesi, töökindlad kanalisatsioonisüsteemid, efektiivsed maaparandussüsteemid ja turvalised kaablikaitsetooted.

Meie ja meie klientide jaoks on oluline, et meie tooted ja lahendused vastaksid kõrgeimatele nõudmistele. Meie tooted läbivad pidevalt laborikatseid nii tehases kohapeal kui välislaborites, mis tõendavad, et Pipelife tooted vastavad tehase tootmisohjes ja Euroopa standardites seatud nõuetele. Lisaks oleme katsetanud ja sertifitseerinud oma tooteid teiste tunnustatud süsteemide kohaselt.

  • Põllumajandusdrenaaži torud on valmistatud kooskõlas Rootsi turu nõuetega.
  • Pipelife joogiveetorud vastavad Soome turu nõuetele.

Katsetame oma toodete vastupidavust ja nõudmistele vastavust omaenda laboris Jüris, Pipelife grupi arenduslaboris Hollandis Enkhuizenis ning loomulikult mitmetes sõltumatutes laborites Euroopas. Kvaliteedi tagame alates toormaterjalide kontorillist kuni valmistoote väljastamiseni meie laost. Selles osas on võtmetähtsusega meie töötajad, kes tagavad kehtestatud protsesside järgimise.

Pingutame igal ajahetkel parima kvaliteedi nimel, kuid kui siiski juhtub, et kliendini jõuab meilt defektne toode, siis lahendame probleemi kiiremas korras. Soovime olla kliendile abiks projekti algusest kuni viimase torumeetri paigalduseni. Meie jaoks on oluline tihe koostöö kliendiga ning partneritega alates projekteerimisest kuni süsteemide kasutuseni. Kliendi tagasiside alusel parendame oma planeerimist, tootmist, ladustamist ning logistikat, et koostöö meiega oleks järjest tulemislikum ning mugavam.

Soovime olla kliendile abiks projekti algusest kuni viimase torumeetri paigalduseni.

Pipelife juhtimissüsteem vastab ISO 9001:2015 nõuetele plastist torude ja liitmike tootmisel ning kaevude, mahutite ja pumplate koostamisel. Lisaks pöörame suurt tähelepanu oma töötajate koolitamisele, tootmisprotsesside automatiseerimisele ja digilahenduste rakendamisele. Tööprotsesside ja töökeskkonna ohutuse tagame grupi TakeCare programmi, 5S rakendamise, grupi kõrgete ohutusnõuete täitmise ning juhtide poolt töötajatega regulaarselt läbiviidavate ohutusintervjuude abil.

Tunneme vastutust ühiskonnas - lööme kaasa mitmes kohalikus ning Euroopa valdkondlikes koostööliitudes:

 

Pipelife

Küsi lisa

Helistame tagasi

Helistame tagasi esimesel võimalusel
kirjuta meile

Jaga:

OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel