MASTER 3 Plus - vaikus majas

PLK_Pipelife-PP-Master

Pipelife`i MASTER 3 Plus on uus heitveetorde ja -liitmike süsteem, mis lubab astuda järgmise sammu müravabamate lahenduste suunas – Austrias välja töötatud ja katsetatud süsteem võimaldab korrektse paigalduse korral vähendada oluliselt kanalisatsioonist kostuvat heli.Kombinatsioon mitmekihilistest torudest, suure massiga liitmikest ning õigetest kinnitusklambritest tagab, et vee voolamisel torudes tekkiv müra on viidud miinimumini.

 

Kolme kihi eelised

Sile sisekiht takistab ladestuste tekkimist ja tagab parema heliisolatsiooni. Tugeval keskkihil on head ring- ja pikijäikuse omadused, erakordne vastupidavus, mis onühtlasi ka heliisolatsiooni alustalaks. Pruun väliskiht kindlustab erakordse löögikindluse – seda isegi madalatel temperatuuridel. Ühtlasi tagab kolmes kihis torude ekstrusiooni ja muhvide vormimise tehnoloogia äärmiselt hea kokkusobivuse ja veetiheduse.

 

Täiustatud omadused

Raskem ja paksemate seintega

Uusima põlvkonna MASTER 3 PLUS-i liitmikud on suurema jäikusklassiga (SN4). See on saavutatud keskmiselt 60%-lise kaalu suurendamisega.

Raskem kaal võimaldab paremaid heliisolatsiooni omadusi.

 

Optimiseeritud läbivooluga liitmikud

Uus muhvi kuju tagab sujuvama ülemineku toruotsa ja liitmiku vahel. Nii on võimalik turbulents oluliselt väiksem.

Hüdrauliliselt optimiseeritud lauge profiiliga kolmik võimaldab püstikuga ühendada rohkem majapidamisi, sest tagab võrreldes tavaliste kolmikutega oluliselt suurema vooluhulga.


Lihtne ja täpne paigaldus

Pistesügavuse markeering võimaldab veenduda täpses paigalduses üksnes pilgu heitmisega. See on torulukksepale asendamatuks abiks.

Tõrkekindel tihendusrõngas

Ümberkujundatud neljakandiline tihendusrõngas on äärmiselt tõhus viis vältida juhuslikke tihendi paigast liikumisi. Tihend ise on järeleproovitud ja usaldusväärne komponent, mida on arvukate aastate vältel täiendatud ja täiustatud. See on kaitstud väliste kahjustuste eest, kuid seda on lihtne eemaldada ja vahetada.

Nurgamärgistus

Välimised tugevdusribid on paigutatud 60 kraadise nurga all, mis võimaldab paigaldajal liitmikke õige nurga all paika sobitada.

Kaksikmuhve saab kerge vaevaga ka liugmuhvidena kasutada, selleks tuleb lihtsalt eemaldada kaksikmuhvi sees asuvad takistusääred.

Master-PP Rohr

Küsi lisainfot

Jaga:

OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel