Master3Plus - vaikus majas

15. november 2023 | 2 min lugemist
Master3Plus _torud

Kas on vaja teada, millal naaber WC-potist vett laseb? Ilmselt enamik ütlevad ei. Master3Plus vaikse hoonekanalisatsiooni süsteem on abiks selle mure lahendamisel! Kanalisatsioonitorud on hoonetes hädavajalikud, ent need võivad olla mürarikkad ja häirivad. Olgu see korterelamu, avatud kontor või hoopis hotell - läbimõeldud disainiga ja kvaliteetne helisummutusega torustik on mängumuutjaks nii ruumi kasutaja, arendaja, paigaldaja kui ka projekteerija jaoks.

Meie polüpropüleenist (PP) valmistatud hoonekanalisatsiooni süsteem Master3Plus vähendab efektiivselt nii õhu kui ka konstruktsiooni kaudu levivat müra. Testitulemused Fraunhoferi instituudis Saksamaal näitavad, et Master3Plus on üks vaiksemaid kanalisatsioonisüsteeme kogu Euroopa turul.

  • Suurepärane heliisolatsioon
  • Lihtsam, kiirem ja turvalisem paigaldus
  • Spetsiaalselt välja töötatud tihendiprofiil hõlbustab ühendamist
  • märkimisväärselt. Master3Plus tihendid on loodud selliselt, et need ei liiguks paigalduse käigus oma kohalt ära.
  • Märgistused täiuslikuks paigalduseks
  • 50+ aastat kasutusiga
  • Taaskasutatav - säästlik materjalide kasutamine ja jäätmete vähendamine
  • Turvaline paigaldus ka temperatuuril alla 0 °c
  • Kasutatav mitmes valdkonnas
  • Tagab parema elukvaliteedi ja tõstab kinnisvara väärtust.

 

Kolme kihi eelised

Sile sisekiht takistab ladestuste tekkimist ja tagab parema heliisolatsiooni. Tugeval keskkihil on head ring- ja pikijäikuse omadused, erakordne vastupidavus, mis on ühtlasi ka heliisolatsiooni alustalaks. Must väliskiht kindlustab erakordse löögikindluse – seda isegi madalatel temperatuuridel.

Pipelife’i MASTER 3 PLUS-i heitveetoru seinaprofiil koosneb kolmest hoolikalt kokkusobitatud kihist. See on väljatöötatud ja toodetud lahendamaks sagedalt esinevaid heitveetorustiku probleeme, mis tulevad tihti ette tänapäevastes elamu- ja tööstushoonete ehitusprojektides.

Ühtlasi tagab kolmes kihis torude ekstrusiooni ja muhvide vormimise tehnoloogia äärmiselt hea kokkusobivuse ja veetiheduse. Iga kiht on loodud kindlate omaduste saavutamiseks.

 

Täiustatud omadused

Raskem ja paksemate seintega

MASTER3PLUS ühendab endas suurepärase jäikuse ja raskuse ning tavalisest suurema seinapaksuse. Liitmikud on markeeritud pistesügavuse tähisega. Selliste omadustega süsteem võimaldab saavutada hea heliisolatsiooni kanalisatsioonisüsteemis, olles samas lihtne ja mugav paigaldada.

 

Optimiseeritud läbivooluga liitmikud

Uus muhvi kuju tagab sujuvama ülemineku toruotsa ja liitmiku vahel. Nii on võimalik turbulents oluliselt väiksem.

Hüdrauliliselt optimiseeritud lauge profiiliga kolmik võimaldab püstikuga ühendada rohkem majapidamisi, sest tagab võrreldes tavaliste kolmikutega oluliselt suurema vooluhulga.


Lihtne ja täpne paigaldus

Pistesügavuse markeering võimaldab veenduda täpses paigalduses üksnes pilgu heitmisega. See on torulukksepale asendamatuks abiks.

Tõrkekindel tihendusrõngas

Ümberkujundatud neljakandiline tihendusrõngas on äärmiselt tõhus viis vältida juhuslikke tihendi paigast liikumisi. Tihend ise on järeleproovitud ja usaldusväärne komponent, mida on arvukate aastate vältel täiendatud ja täiustatud. See on kaitstud väliste kahjustuste eest, kuid seda on lihtne eemaldada ja vahetada.

Nurgamärgistus

Välimised tugevdusribid on paigutatud 60 kraadise nurga all, mis võimaldab paigaldajal liitmikke õige nurga all paika sobitada.

Kaksikmuhve saab kerge vaevaga ka liugmuhvidena kasutada, selleks tuleb lihtsalt eemaldada kaksikmuhvi sees asuvad takistusääred.

Loe rohkem Master3Plus kohta

Küsi lisainfot

Jaak Allam

Jaak Allam

tootejuht

+372 515 9219

Jaga:

OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel