PRO kaevud koguvad populaarsust

Eesti turul on järjest enam populaarsust kogumas PRO kaevud, mis eristuvad oma heade tehniliste omaduste ning töökindlusega. Erinevatest moodulitest kokkupandavate PRO kaevude lahendused on muutunud nõutuks mitmes suuremas piirkondlikuis vee-ettevõttes nagu Rakvere Vesi, Pärnu Vesi, Võru Vesi, Haapsalu Veevärk jt.

PRO kaevude eelistena toob AS Pärnu Vesi projektijuht Jaanus Vent välja töökindlust ja universaalsust, samuti torustiku tõrgeteta töö tagamiseks vajalikke sügavaid ning sujuvaid voolurenne. Võrreldes keeviskaevuga loeb Vent eeliseks ka seda, et tegemist on konkreetse tootega, mille tulemusena tekib vähem ootamatusi hilisemate rekonstrueerimistööde käigus. Aivar Lõhe Rakvere Veest on samuti PRO kaevudega rahul: „Oleme seda lahendust kasutanud aastaid ning tänaseni ei ole ühtegi muret olnud“. Paigaldajad kiidavad universaalsust, mis võimaldab neil väikeste kõrvalekalletega projektist iseseisvalt toime tulla.

2015 aasta suurim projekt, kus kasutati PRO kaeve oli Pärnu linnas Rääma linnaosa ühisveevärgi- ja kanalisatsiooni rekonstrueerimine, mille käigus paigaldati Pärnusse üle 350 PRO moodulkaevu.

Küsi lisainfot

Jaga:

OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel