Pipelife uueneb

Käesolevaga on meil heameel teatada, et vaatamata keerulisele 2020. aastale on Pipelife elu ja tervise juures. Oleme tulevikku silmas pidades viinud ellu mitmeid uuendusi ja tänasest toome avalikkuse ette oma värske näo – meil on uus logo ja veebikodu. 

Sellest veelgi olulisem on aga jätkusuutlik ja tulevikku arvestav sisu. Meie Baltimaade tootmisbaas ning keskladu asuvad endiselt Eestis, Jüris. Meie pea 100-liikmelisele tiimile läheb korda Eesti käekäik, mistõttu hoiame loodust, oma inimesi ning jõudumööda ka kohalikku elu. Pikkade aastate jooksul oleme toetanud Eesti korvpallitraditsiooni. Lisaks on meie seljataga 27 riigis tegutsev kolleegide võrgustik oma teadmiste, toodete ning lahendustega.

See, mis tõi meid siia, ei vii meid aga enam edasi. Ehitussektori ja ka meie tööstusharu ees seisab palju väljakutseid. Soovime arvestada klientide tegelikke vajadusi ja pakkuda enamat kui pelgalt torumeeter. Soovime koos teiega luua lahendusi ja süsteeme, mis parandaksid meie elukeskkonda ning kestaksid kaua. 

Soovime pakkuda enamat kui pelgalt torumeeter. Soovime luua lahendusi ja süsteeme, mis parandaksid meie elukeskkonda ning kestaksid kaua. 

Digitaliseerimine on vaid üks valdkond, kuhu panustame. Täna avalikustatud uus koduleht esitleb ka meie uut online tootekataloogi, mille keskmes on pilvepõhine PIM andmebaas. Edaspidi on selles sisalduvad andmed kättesaadavad kõigile meie partneritele. Andmete kvantiteet ja kvaliteet on tänaseks uuel tasemel, kuid töö sellega jätkub. Oleme teinud esimese sammu ka BIM maailmas – juba eelmisest aastast on meie Master 3 Plus vaikse hoonekanalisatsiooni BIM tootepere projekteerijatele kättesaadav. See on aga alles algus.

Teame, et tänases maailmas ei saa üksi hakkama keegi. Usume võrgustiku tugevusse. Seepärast ongi meie äri üles ehitatud koostööle teiega, meie heade partneritega: edasimüüjad, logistikud, ehitajad, projekteerijad, vee-ettevõtted, haridusasutused ja teised, kes ehitusalaga otseselt või kaudselt seotud. Koos loome torusüsteeme, mis teenivad inimesi aastakümneid. Pealegi on koos toredam kui üksi.

Pipelife: Eluks vajalikud ühendused

Jaga:

Küsi lisainfot

Alar Anga

Alar Anga

tegevjuht

+372 528 4145

Kaspar Järve

Kaspar Järve

müügijuht

+372 525 0049

OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel