Pipelife Eesti torutootmine on uuel tehnoloogilisel tasemel

2022. aasta lõpuga oleme ellu viinud suure muudatuse, mille tulemusena on Pipelife’i Baltimaade tootmine koondunud Jürisse ning Riias on oluliselt suurendatud laopinda.  Selle muudatuse eesmärgiks on tootmise kaasajastamine ning tarneahelajuhtimise (saadavus, varude tase) parandamine meie Balti klientide vaatest lähtuvalt.   

Tootmise ümberkorralduse käigus laiendasime Jüris asuvat tootmishoonet, vähendasime tootmisliinide arvu ja kaasajastasime automaatseadmetega eluliselt tähtsaid tootmisliine. Kahele tootmisliinile paigaldasime Pipelife grupiski unikaalsed torude pakkimise automaatseadmed. Selle muudatuse tulemusel töötajate vajadus vähenes madala kvalifikatsiooniga pakketöö tegemise arvelt. Oluliselt on paranenud ohutus terves tehases. 

Digitaliseerimise protsess jätkub. Veel sel aastal saavad laotõstukid peale GPS seadmetel põhineva navigeerimise süsteemi. Alanud on uue tootmisliinide juhtimissüsteemi (MES) paigaldamine. Eesmärgiks kõigi ekstrusiooni tootmisliinide opereerimise andmepõhiseks muutmine. Pipelife valdkonnaekspertidega loome õige pea tehasest ka digitaalse kaksiku (digital twin).

Mainimist väärib siinkohal ka panus keskkonnahoidu. Projekti käigus uuendame territooriumi sadevee käitluse süsteemi ning suurendame territooriumi elurikkust. See kõik seab uued nõuded meie töötajatele, kuid suurendab oluliselt töörõõmu, sest kaasaegne, ohutu ja keskkonnaga arvestav töökeskkond suurendab pühendumist. #greenteam

Vaata kuidas uus pakkemasin töötab: 

pakkemasin
OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel