Road Drainage Hero Image
Road Drainage Hero Image

Tõhus ehitusdrenaaž

Ehitusdrenaaž

Sademevee kiire äravool tugevate vihmasadude korral nõuab usaldusväärseid ja suure jõudlusega äravoolusüsteeme. Pipelife pakub laiaulatuslikku tootevalikut ehitusdrenaažiks nii teede ehitusel kui ka hoonete ehitusel kasutamiseks. Ühtlasi leiad valikust ka hooldus- ja kontrollkaeve. 

Tooted

PE PVC Pipe

PE ehitus-drenaažitorud

PE ehitusdrenaaži torusid saab ühendada PRAGMA liitmikega. PE ehitusdrenaažitorusid ja liitmikke kasutatakse erinevate drenaažisüsteemide rajamiseks. Tootevalik on läbimõõdus 110 kuni 400 mm. 

Pragma Drenaż

PP drenaažitorud ja liitmikud

Pragma drenaažitorud on valmistatud PP-B materjalist ja on mõeldud vihmavee kogumiseks ja pinnase kuivendamiseks tiheda liiklusega kohtades. Drenaažitorude koormustaluvus on 8 kN / m2 (SN8). Torude läbimõõt on vahemikus DN / OD vahemikus 160 mm kuni 400 mm ja DN / ID vahemikus 200 mm kuni 1000 mm. Perforatsioonidega: 120 °, 220 ° ja 360 °.

Šuliniai

Kaevud

Pipelife pakub laia valikut erinevaid PE keeviskaeve, valmiskaeve, käsitöö kaeve ja PRO moodulkaeve. Samuti valmistame ka eritellimusel kaevusid.

Raineo®

Raineoga saate ehitada täissüsteemi sademevee haldamiseks nii eramajale kui ka  suuremate infrasüsteemi projektide tarbeks. Raineo lahendused on loodud just Põhjamaade olusid silmas pidades.

Stormwater Management
Stormwater Management

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside või kommentaar ja me võtame teiega ühendust

E-mail
Võtame teiega ühendust e-posti teel
OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel