Pipelife Heating Open

VEEPÕHISED SEINA JA PÕRANDAKÜTTE LAHENDUSED

Uuri lähemalt

MITMESUGUSED VESI PINNAKÜTTESÜSTEEMID

Hoonete vesi pinnaküttesüsteemid on kulutõhusad ning jätkusuutlikud. Need on energiatõhusad ja neid on mugav kasutada.

Pipelife'i pinnaküttesüsteemid sobivad erinevat tüüpi, suuruse ja arendusastmega projektidele. Meie pakutav pinnaküttelahenduste planeerimisteenus tagab, et pinnakütte komponendid on kohandatud teie konkreetsetele vajadustele.

HVAC application areas illustration underfloor ceiling wall heating cooling residential single family home | Pipelife
Underfloor heating animated explainer style | Pipelife
HVAC Prefab Wall Panels Heating Cooling Renovation New build | Pipelife

SEINAKÜTE

Vesi seinakütte lahendus on kiireim ja lihtsaim viis kinnisvara küttevõime parandamiseks. See on suurepärane lahendus piiratud ajakavaga projektide teostamiseks. Eelmonteeritud pinnakütte lahendused, nagu meie kipspaneelid, muudavad paigalduse sujuvamaks ja sobivad suurepäraselt energiatõhususprojektide jaoks. Eelmonteeritud kipspaneelid kinnitatakse lihtsalt seinale enne krohvimist ja sellega tagatakse sile ja esteetiline viimistlus.

HVAC Prefab Underfloor Heating Mats 3D | Pipelife

PÕRANDAKÜTE

Seoses kasvava nõudlusega energiatõhusate hoonete järele on põrandaküte suurepärane viis kinnisvara väärtuse tõstmiseks ja jooksvate kulude kontrolli all hoidmiseks. Põrandaküte on suure pindalaga ja tänu sellele kiirgussoojuse jaotus muudab põrandasüsteemid üheks kõige energiasäästlikumaks küttelahenduseks. Paigaldusprotsesse saab sujuvamaks muuta meie eelmonteeritud põrandaküttemattide abil, mis on kokkupandud, valmis lahti rullimiseks ja kütte jaotuskollektoriga ühendamiseks.

HVAC Concrete Core Activation Slabs Heating Cooling Prefab | Pipelife

BETOONI SÜDAMIKU AKTIVEERIMINE

Betooni südamiku aktiveerimine muudab hoone omadused tulevikukindlaks, integreerides selle täiustatud ja energiatõhusa küttetehnoloogia hoone struktuuri. Küttetorustik paigaldatakse ehitamise algetapis hoone põranda ja lagede konstruktsioonidesse, mis lihtsustab hilisemaid projekti etappe. Antud torustiku lahendust on võimalik eelmonteeritult toota.

VESI PINNAKÜTTE LAHENDUSTE EELISED

Vesipinnakütte lahendused tagavad, et hooned on talvekuudel energiatõhusamad. Avastage meie pinnakütte eelised ja kuidas need võivad suurendada erinevate hoonete ja välipindade väärtust, energiatõhusust ja mugavust.

ENERGIATÕHUSUS

Kiirgussoojust ära kasutades saavutavad vesi pinnakütte lahendused termilise mugavuse madalamatel temperatuuridel kui tavalised kütte lahendused – säästes energiat ja vähendades protsessi käigus kulusid.

KIIRE PAIGALDAMINE

Erinevate mõõtude järgi valmistatud eelmonteeritud tooted on kasulikud erinevates rakendusvaldkondades, võimaldades paindlikku, kiiret ja lihtsat pinnakütte paigaldust.

SUURENDAB KINNISVARA VÄÄRTUST

Täiustatud, tõhusa ja odava küttelahendusena tõstavad vesi pinnakütte lahendused kinnisvara väärtust, kaitstes seda tulevikus üha karmistuvate hoone energiatõhususe nõuete vastu.

SOBIB TAASTUVENERGIA LAHENDUSTE JAOKS

Madalatel temperatuuridel töötavad vesi pinnakütte lahendused sobivad ideaalselt taastuvatele energiaallikatele, mis suurendab veelgi selle küttemeetodi jätkusuutlikkust.

MITMEKÜLGNE KASUTUS

Alates elamute energiatõhususe renoveerimisprojektidest kuni lume ja jää sulatamiseni või isegi spordiväljakute muru kütteni – meie vesi pinnakütte lahendused hõlmavad kõiki küttevajadusi ja rakendusi.

PLANEERIMISE TEENUS

Me säästame Teie aega koostades Teie hoone projekti järgi üksikasjalikud plaanid eelmonteeritud kütte- ja jahutussüsteemide paigaldamiseks. Selle hulka kuuluvad paigalduseks vajalikud joonised ja täielikud toodete ja tarvikute spetsifikatsioonid.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Vesi pinnaküte soojendab ruume, juhtides sooja vett läbi torude, mis on paigaldatud põranda alla või seinte sisse. Soojuskiirgust kasutades saavutab vesi pinnaküte termilise mugavuse madalamatel temperatuuridel kui radiaatorküte või õhkkütte süsteemid. Vesi pinnaküte vajab soovitud tulemuse saavutamiseks vähem energiat.

Vesi pinnakütte lahendused töötavad sooja vee juhtimisega läbi põranda all või seinte sees olevate torude. Kiirgussoojust ära kasutades saavutavad vesi pinnakütte lahendused termilise mugavuse madalamatel temperatuuridel kui tavalised küttelahendused. Vesi pinnaküte on enamasti suure pindalaga, mis tagab ühtlasema soojusjaotuse ja tagab tuuletõmbuseta kütte kogu ruumi ulatuses.

Meie vesi pinnakütte lahendusi saab rakendada mitmesugustes seadistustes ja arendus etappides. Seetõttu varieerub paigaldusaeg vastavalt teie konkreetsetele soovidele. Meie mitmekülgsete eelmonteeritud toodete valikuga saate aga säästa kuni 90% paigaldusaega võrreldes standardlahendusega ja nautida veatut teostust, kuna tooted on eelmonteeritud rangetes tehasetingimustes.

Pakume kõikehõlmavat planeerimisteenust tagamaks, et teile pakutav eelmonteeritud vesi pinnakütte lahendus oleks ideaalselt kooskõlas teie kinnisvaraga, säästes protsessi käigus aega ja ressursse.

Pipelife'i planeerijad koostavad üksikasjalikud plaanid meie eelmonteeritud vesi pinnakütte lahenduste kasutamiseks, sealhulgas tehakse kütteefektiivsuse arvutused, energiasäästu hinnangud ning antakse täielikud toote- ja tarvikute spetsifikatsioonid.

Teie esitatud teabe põhjal töötame välja süsteemi paigutuse ettepaneku ja kavandame, kuidas erinevaid süsteeme teie ruumis kõige paremini kasutada. Samuti esitatakse tehnilised andmed ja skemaatilised diagrammid, mis näitavad täielikku pilti teie hoone uuest vesi pinnakütte lahendusest.

Jah, meie vesi pinnakütte lahendused sobivad suurepäraselt välitingimustes kasutamiseks, sealhulgas spordiväljakute muru kütteks ning lume ja jää sulatamiseks. Elamutes saab meie põrandaaluseid vesi pinnakütte lahendusi laiendada välitingimustesse, et hoida jalg- ja sõiduteed jäävabad.

Vesi pinnakütte lahenduste peamine eelis on nende energiatõhusus võrreldes teiste lahendustega. Kasutades vett soojuskandjana ja kiirgussoojust, suudavad vesi pinnakütte lahendused saavutada termilise mugavuse madalamatel temperatuuridel kui nende alternatiivid, nagu radiaatorid või õhkkütte süsteemid.

Lisaks hõlbustab vesi pinnakütte madalam töötemperatuur kasutada erinevaid taastuvaenergia lahendusi, nagu päikesepaneelid, maa- ja õhk-vesi soojuspumbad. See on eriti kasulik, arvestades kasvavat nõudlust energiatõhusate elu- ja tööruumide järele, mis on kooskõlas ELi süsinikdioksiidi heitkoguste vähendamise strateegiaga.

Jah, vesi pinnakütte lahendused sobivad hästi energiatõhusus projektidesse. Pipelife'i tootevalik sisaldab mitmesuguseid eelmonteeritud tooteid, mis sobivad suurepäraselt kiireks, tagantjärele paigaldamiseks. Meie kipsseinapaneelid on näiteks enne krohvimist kergesti seintele paigaldatavad – pakkudes probleemivaba ja tõhusat lahendust.

Lisaks klassikalisele põranda- ja seinaküttele sobivad vesi pannakütte lahendused paljudeks erinevateks rakendusteks. Meie mitmekülgne tootevalik pakub võimalusi nii elamute energeetiliseks renoveerimisprojektiks kui ka tööstusliku mastaabiga hoonete arendamiseks. Meie süsteemid ei piirdu ainult siseruumidega, vaid neid on võimalik ka kastutada välitingimustes spordiväljakute muru kütteks ning lume ja jää sulatamiseks avalike ja elamu teede jaoks.

Pipelife vesi pinnakütte lahendused on valmistatud kvaliteetsest toorainest, mis peavad minimaalse hooldusega vastu vähemalt 50 aastat.

Pipelife vesi pinnakütte lahendused on konkurentsivõimelise hinnaga. Need on kõikehõlmavad lahendused, mis on kohandatud teie hoone vajadustele ja hind varieerub vastavalt. Üksikasjaliku pakkumise saamiseks võtke ühendust oma kohaliku Pipelife'i partneriga.

Meie vesi pinnakütte lahenduse komponente saate osta oma kohalikult Pipelife'i edasimüüjalt. Lisateabe saamiseks vaadake meie edasimüüjate nimekirja, mille leiate meie kodulehelt.

VESI PINNAKÜTTE LAHENDUSE PAIGALDUS

Avastage vesi pinnakütte praktilisi lahendusi.

Prefab underfloor heating pilot in Lutjebroek
Prefab underfloor heating pilot in Lutjebroek

UUDISED JA PROJEKTID

placeholder

 

 
placeholder

 

 
placeholder

 

 
placeholder

 

 

No news

DOKUMENDID

MITMEKÜLGSED KÜTTE- JA JAHUTUSE LAHENDUSED

Pipelife Heating Open

VESI PÕRANDAKÜTE

HVAC Ceiling Cooling Office building | Pipelife

VESI SEINAKÜTE

HVAC Installers installing prefab underfloor heating mats | Pipelife

EELMONTEERITUD KÜTTE- JA JAHUTUS LAHENDUSED

HVAC Undersoil Heating System Sports Field Snow Ice Melting | Pipelife

SPORDIVÄLJAKU MURU KÜTE

HVAC Industrial Underfloor Heating  System Warehouse Production Plant | Pipelife

TÖÖSTUSE JA SPORDISAALI KÜTE

Pathway Snow and Ice Melting Outdoor Hydronic Underfloor Heating System | Pipelife

LUME JA JÄÄ SULATUS

Geothermal Piping

MAAKONTUURI TORUSTIK SOOJUSPUMPADELE

KÜSI LISAINFOT

Helver Kaasik

Helver Kaasik

kütte- ja veelahenduste tootejuht

Sales

+372 501 7505

+372 501 7505

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel