Heitvee kohtkäitluslahendused

Ecolife septik ja biopuhasti

Reovee kohtkäitlus on vajalik piirkondades, kus puudub tsentraalse ühiskanalisatsiooniga liitumise võimalus. Tänased mugavused ja tarbimine tingivad olukorra, kus peame rohkem tähelepanu pöörama reovee vastutustundlikule käitlemisele. Pinnas ei suuda alati kogu reovett filtreerida ning majapidamises kasutatavad kemikaalid saastavad keskkonda. Vastutustundlik reoveekäitlus on oluline kõikjal, sest joogivee kvaliteet sõltub sellest otseselt  ̶  seos nende kahe vahel on märkimisväärne.

Kuidas toimida enne kanalisatsioonisüsteemi ehitust?

Juhul, kui olete valinud oma reovee kohtkäitluseks biopuhasti või septiku, siis on enne ehituse algust vajalik hankida vajalikud kooskõlastused. Võtke ühendust KOV ehitus- või keskkonnaspetsialistidega ning määratlege edasine tegevusplaan. Pärast ametiasutustelt saadud kooskõlastust reovee kohtkäitluse lahendusele, võib asuda ehitama. 

 


Tooted

Septik Ecolife

Pipelife Septik Ecolife on 3-kambriline settemahuti, mis on ehitatatud nii, et vee teekond mahutis oleks võimalikult pikk. See tagab hea puhastusvõime, mis omakorda pikendab septiku imbväljaku tööiga. 

Biocleaner tank Ecolife BioC6

ECOLIFE Biopuhasti

BioC5 biopuhasti komplekt koosneb PE-plastikust mahutist, seadmekaevust ning vajalikest ühendusdetailidest. Biopuhastid on märgistatud Euroopa Liidus kohustusliku CE-märgisega ning on läbinud kõik vajalikud laboritestid.

Pipelife mahuti

MAHUTID

Pipelife toodab vastavalt teie vajadustele rätseplahendusena PE materjalist kinniseid mahuteid. Kõik mahutid on valmistatud elastsest topeltseinaga PE (polüetüleen) torust. 

UUDISED JA ARTIKLID BIOPUHASTITEST JA SEPTIKUTEST

 

 

placeholder
placeholder

 

 
placeholder

 

 
placeholder

 

 
placeholder

 

 

No news


Võta meiega ühendust

Jaanus Loodus

kliendihaldur

+372 5349 3366

Jaga:

OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel