KAEVUD

Pipelife valmiskaevud, moodulkaevud ja keeviskaevud

Pipelife poolt toodetud kaevude hulgast leiate nii koheseks paigaldamiseks valmiskaeve, kui ka PRO moodulkaeve, mille saab objektil ise kokku monteerida. Lisaks pakume käsitööna valminud  keeviskaevusid. Kaevude valikust leiate standardsed kanalisatsiooni, drenaaži, vihmavee, hooldus- ja kontrollkaeve. Eritellimusel toodame käsitöö keeviskaevusid, mis on kohandatud vastavalt projektile. Rätseptööna valmistame nii reovee- kui ka sademevee kanalisatsiooni kaevusid, voolurahustuskaevusid, drenaažikaevusid, seadmekaevusid, siibrikaevusid. PE käsitöökaevud toodetakse vastavalt projekti nõudmistele, näiteks rennkaevud sileda välispõhjaga. Suur osa Pipelife PE käsitöö keeviskaevudest on sertifitseeritud kolmanda osapoole poolt standardi EN13598-2 järgi.

PAINDLIKUD JA VEETIHEDAD PAIGALDUSED

Meie Pipelife PRO kaevud on tugevad ja vastupidavad, on kulumiskindlad ning tagavad usaldusväärse pika kasutusea. Neid on väga lihtne paigaldada ja need on ideaalne lahendus kanalisatsiooni- ja sademeveesüsteemidele erinevates pinnase- ning veetingimustes. Neid saab hõlpsasti ühendada ka meie Pipelife Pragma® torudega ja need moodustavad olulise osa meie sademevee juhtimise lahendusest.

Meie Pipelife PRO kaevud pakuvad laias valikus ühendusi, mida on võimalik teha nii põhjast kui ka tõusutorusse. Pakume ka painduvaid torumuhve, mis võimaldavad vajaduse korral sissevoolu nurga korrigeerimist ±7,5°. Veepidavus on tagatud ka kõrgema pinnasevee taseme korral tihendiga põhja ja tõusutoru vahel.

KAS TEADSID?

Pipelife tootevalikus on lai valik plast- ja malmluuke, mida saate kasutada ka PRO moodulkaevudega. Saate oma PRO-süsteemi täiendada meie kaante ja -restidega, tagades ühtlase kvaliteedi ja töökindluse kogu paigaldises.

PIPELIFE PRO KAEVUD SOBIVAD HÄSTI JÄRGMISEKS KASUTUSEKS:

 
  • kanalisatsiooni ülevaatus ja kontroll
  • kanalisatsiooni ühendamine eri tasanditel
  • kanalisatsioonitee suuna muutmine (horisontaalselt ja vertikaalselt)
  • kanalisatsioonitoru kalde ja vertikaalse sektsiooni muutmine
  • PROFOSe reoveepumpla mahuti
  • energia tarbimise vähendamine
  • veemõõdukaev
  • telekommunikatsiooni- ja elektrivõrkude ülevaatus ning kontrollimine
  • tööstusspetsiifilised vajadused

PRO PÕHILISED EELISED

KÕRGE VASTUPIDAVUS KEMIKAALIDELE

Meie moodulkaevud on valmistatud polüpropüleenist, mis tagab tugeva konsktruktsiooni ning keemilise ja väliskeskkonnale vastupidavuse. See pikendab paigaldiste eluiga.

TÄPNE JA LIHTNE PAIGALDAMINE

Tänu kergele materjalile on meie kaevud ja kambrid hõlpsasti paigaldatavad ja neid saab paigutada kogu torustike ulatuses igasugustes tingimustes.

 

Soil Waste

SUUREPÄRASED HÜDRAULILISED OMADUSED

Meie polüpropüleenkambrid on suurepäraste hüdrauliliste omadustega ja aitavad vältida ummistuste tekkimist rennis. Siledad seinad takistavad mikroorganismide ja bakterite kasvu pindadel, vähendades hooldusvajadust ning pikendades kasutusiga. 

 

ROHKEM VÕIMALUSI VASTAVALT VAJADUSTELE

PRO kontrollkambrid ja -kaevud saab kohandada konkreetsetele vajadustele vastavaks. Lisaks sisselaskenurkadele ja tõusutorudele on muude valikute hulgas liiva- ja lehepüüdurid, pumplad ja õliseparaatorid. Kambreid saab kasutada ka vee voolamise kiiruse vähendamiseks järsu kaldega toruvõrkudes mägedes ja mäenõlvadel.

Pipelife

FUNKTSIONAALSUS kohtub disainiga

Pipelife PRO kambritel on erinevad standard- või kohandatud sisselaskenurgad, mis vastavad konkreetsete paigalduskohtade vajadustele. Sooniline välissein annab PRO-süsteemile kerguse ja tugevuse ning toimib ka lukustussüsteemina: pinnas täidab tühimikud ja hoia kambri paigal isegi põhjavee taseme tõustes.

PRO-kontrollkambrid ja kaevud on painduvad, tugevad ning ei korrodeeru ega vaju surve all kokku nagu betoon. Paigaldada saab väiksemate ja soodsamate kraanade ning vähema tööjõuga – see on ülioluline eelis, arvestades, et tööjõud ja seadmed moodustavad märkimisväärse osa projekti kuludest. 

Pipelife

TULEVIKUKINDLUS

Meie eesmärk on luua lisandväärtust, keskendudes üldistele süsteemi- ja projektikuludele, paigaldamise ja kasutamise lihtsusele ning pikaajalisele elueale ja kestlikkusele.

VASTUPIDAVUS

 Iga PRO kaev on piisavalt tugev, et taluda liikluskoormust (D-klass, 400 kN), pinnasekoormust ja 5 meetrit põhjavee survet. Meie kambrid taluvad ka kõrgeid temperatuure, on 100% veekindlad, nõudlikes keskkondades suurepärase kemikaalikindlusega ja ei pragune karmide külmumis- ega sulamistsüklite korral. Kindlasti on oluline valida sobiv teleskoop vastavalt kavandatavale liikluskoormusele.

 

TELESKOOPNE KAEV

 Teleskoopse kaevu korral saab soojade ja külmade vaheldudes maapinna liikudes kaevu alumine osa ja päis teleskoobi abil liikuda selliselt, et maapeal olev malmluuk ei riku teekatet ning maa all olev osa, mis on ühendatud trassiga ei nihutaks seda paigast.

 

Soil Waste

SUUREPÄRANE HÜDRAULIKA

Meie PRO kaevud võimaldavad suurepärast voolukiirust, pakkudes kõrge vooluprofiiliga seinu ja siledaid sisepindu optimaalsete hüdrauliliste omaduste tagamiseks. See tagab suurepärased vooluomadused nii nii tavatingimustes kui ka äkiliste paduvihmade ajal, mis muutuvad kliimamuutuste tõttu üha tavalisemaks.

KAUAKESTVUS

PRO kaevud pakuvad  kauakestvat lahendust, mille peale saab kindel olla vähemalt 50 aastat. Nagu võite eeldada, vastavad need nii riiklikele kui ka rahvusvahelistele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele.

Seotud tooted

Chamber product mood picture

PE ja PP keeviskaevud

PE ja PP valmiskaevude valikust leiate kanalisatsiooni, drenaaži, vihmave, kontroll- ja hoolduskaeve. 

Toimilaitekaivot ovat asennusvalmiita ja räätälöivissä kohteen mukaan. Tilaa toimilaitekaivot helposti kaivopalvelukeskuksesta.

PRO moodul-kaevud

PRO moodulkaevud saab ise objektil kokku monteerida, valikus on nii otsevoolupõhja kui ka hargmik-põhjaga moodulid mõõtudes: 200, 400, 630, 800 ja 1000.

Chamber product mood picture

Eritellimuskaevud

Valmistame vastavalt projektile laia valikut erinevaid kaeve. 

Large diameter pipes at the Saalfelden construction site

Väliskanalisatsioon

Chamber product mood picture

Kaevulisad

Kaevu rest- ja umbluugid, tõusutorud, tihendid ja palju muud. 

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused ja me võtame teiega ühendust

Kaspar Järve

Kaspar Järve

müügijuht

+372 525 0049


Jaga:

OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel