Paigaldusvalmis moodulkaevud

Moodulkaevu süsteem

PRO moodulkaevu süsteem annab paindlikkuse sobiva kaevu koostamiseks ning kergendab kaevu paigaldust objektil. Pipelife pakub kõige laiemat survevalu meetodil valmistatud kaevupõhjade valikut Baltimaades.

Pipelife valikus on moodulkaevusüsteemid PRO 200, PRO400 ja PRO 630, mida kasutatakse eelkõige kontroll- ja hoolduskaevudeks. Moodulkaevusüsteeme PRO 800 ja PRO 1000 mm, mis võimaldavad kanalisatsiooni kontrollimiseks ja hooldamiseks kaevu laskuda.

Pipelife'i kaevude ehitus on projekteeritud sellisena, et see tagab ka kõige ebasoodsamates pinnasetingimustes süsteemi kindluse ja hoiab ära kaevu ja torustiku kahjustada saamise.

PP-B-st põhjade valmistamisviis annab neile erakordse mehaanilise tugevuse ka madalal temperatuuril. Lisaks on PRO kaevudel Eurosocket tüüpi muhvid PVC-U torude jaoks.

Uue põlvkonna PRO kanalisatsioonikaevud sobivad vahetuks ühendamiseks PVC-U ja Pragma PP torudega (ülemineku kasutamisel).

Šuliniai

tooted

 

Pakume moodulkaevusüsteeme väliskanalisatsiooni- ja vihmaveetorustike kontrollimiseks, puhastamiseks ja täiendavate liinide ühendamiseks. Moodulkaevude valikus on kontroll- ja hoolduskaevud. Kõik Pipelife PRO kanalisatsioonikaevud on sujuvate voolurennidega, tagamaks torustiku tõrgeteta töö.

PRO200

Komplekt koosneb läbivoolupõhjast, tõusutorust, teleskoobi tihendist, teleskooptorust 200 mm, malmkrae ja luugiga. Kaevupõhjadel on kõigil harudel ja väljavooludel Eurosocket tüüpi muhvid.

Tarkastusputkipaketti TP200 käytetään viemärin tarkastusputkena ja sadevesiviemärin tarkastusputkena.

pro400

PRO400 süsteem sisaldab otse- või läbivoolupõhja, tõusutoru, teleskoobi tihendit, teleskooptoru ning malmkraed ja luuki. Kaevupõhjadel on 2% kalle. 

Sadevesikaivopaketit on tarkoitettu sade-, valumis- ja sulamisvesien keräämiseen. Sadevesikaivoja ovat helppo asentaa, ja ne ovat myös lyhennettävissä ja jatkettavissa tarvittaessa.

PRO630

PRO 630 komplekt sisaldab laia valikut otse-, hargmik- ja ristpõhjade kombinatsioone, tõusutoru, mansetti, teleskooptoru ja malmkraed luugiga.

Pihakaivopaketit on tarkoitettu sade-, perus-, valumis- ja sulamisvesien keräämiseen. Pihakaivopaketit ovat helppo asentaa, ja ne ovat myös lyhennettävissä ja jatkettavissa tarvittaessa.

PRO800

PRO800 hoolduskaevusüsteem koosneb hargmik- või läbivoolu- või ristpõhjast, teleskoobist, mansetist tihendiga, tõusutorust ning malmkraest luugiga. Hoolduskaev võimaldab kanalisatsiooni kontrollimiseks, hooldamiseks ning ka puhastamiseks kaevu laskuda. 

Salaojakaivot ovat tarkoitettu salaojien tarkastuskaivoksi tai rännikaivoksi. Kansi voidaan kääntää ja rei’ittää rännisuppiloksi.

PRO1000

PRO1000 hoolduskaevusüsteem koosnebhargmik- või läbivoolu- või ristpõhjast, teleskoobist, mansetist tihendiga, tõusutorust ning malmkraest luugiga. Hoolduskaev võimaldab kanalisatsiooni kontrollimiseks, hooldamiseks ning ka puhastamiseks kaevu laskuda. 

PRO kaevude lisad

Freesid, läbiviigutihen-did, külmumiskaitsed, laiendajad ja üleminekud.

 


Kvaliteet, milles võid kindel olla

PRO-sulinio-dugnas
PRO-sulinio-dugnas

Kas teadsid?

PRO kaevude kasutuselevõtust võidavad nii tellija kui ehitaja. Ehitaja saab kerge vaevaga kaubandusvõrgust leida sobiva konfiguratsiooniga kaevupõhja ja muud detailid, mis tagab operatiivse ja tõrgeteta töö objektil.

Sadevesi- ja pihakaivot ovat lyhennettävissä ja jatkettavissa tarvittaessa.

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside või kommentaar ja me võtame teiega ühendust

Helistame tagasi

E-mail
Võtame teiega ühendust e-posti teel
OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel