Sademevee ärajuhtimine

Raineo süsteemi kasutusvaldkonnad

Raineo süsteem kogub vihmavett katustelt, vihmaveerennidest, hoovidest, parklatest ja ka liigvee maja vundamendilt. Kogumiseks kasutatakse sademevee torusid, liitmikke, drenaažitorusid, STORMBOX immutuskaste, sademevee kaeve ja vihmaveerenne.  

Sademevee ärajuhtimine on vajalik:

  • Linnades, kus on iseimbumiseks vähe ruumi, palju parklaid, katuseid ja tänavaid
  • Kaubanduskeskuste ja suurte parklate rajamisel
  • Maanteede ehitusel
  • Elamurajoonides, rohealadel ja koduhoovides

Vihmavee kogumine ja ärajuhtimine

Pipelife sademevee juhtimise lahendus on Raineo. Raineo süsteem võimaldab sadevett koguda, maasse immutada ja ära juhtida. 

Raineoga saate ehitada täissüsteemi sademevee haldamiseks nii eramajale kui ka  suuremate infrasüsteemi projektide tarbeks. Näiteks kasutatakse neid süsteeme parklate all, bensiinijaamades, elamu- ja tööstuspiirkondades. Raineo lahendused on loodud just Põhjamaade olusid silmas pidades.


Sademevee kogumis -ja immutamis süsteem STORMBOX

Raineo immutuskastide süsteem on STORMBOX. STORMBOX immutuskastide süsteem tagab suure sademetehulga kogumise ja järkjärgulise maasse immutamise. Maa-aluste moodulite rajamine on moodulite ühendamise abil kiire ja lihtne, kasutades olemasolevat ruumi kõige otstarbekamalt.

STORMBOX süsteem sobib hästi sinna, kus on palju vett mitteläbilaskvat pinda (nt asfalt, betoon või kivi), samuti kohtadesse, kus olemasolevad sadeveetrassid on liiga väikesed või vett pole võimalik mujale juhtida.

Raineo järjestelmässä viivytys, imeytys ja varastointi toteutetaan Stormbox-hulevesikaseteilla. Stormbox on monipuolinen, kestävä ja helppo asentaa ja sen huoltaminen on helppoa.  Stormbox-hulevesikasetit sopivat kohteeseen, jossa on paljon vettä läpäisemätöntä pintaa (esim. asfalttia, betonia tai kiveä), sekä kohteisiin joissa nykyiset sadevesiverkot ovat liian pienet tai veden johtaminen muualle ei onnistu.

Pipelife sademevee täislahendus Raineo

Raineo® lahendus vihmavee ärajuhtimiseks

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused ja me võtame teiega ühendust

Helistame tagasi

E-mail
Võtame teiega ühendust e-posti teel
OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel