Tuleviku ehitamine algab tänasest

#tulevik

Maailm muutub kiiremini kui kunagi varem ja on muutunud aina sõltuvamaks uutest tehnoloogiatest. Me ei oota, millal tulevik saabub

Oleme põhjusega juhtiv rahvusvaheline torusüsteemide tootja. Pidevalt areneva maailma vajaduste ennetamiseks arendame pidevalt oma protsesse, tooteid ning ka iseennast. Meil on palju kogemusi ja teadmisi, teeme koostööd erinevate partnerite ja erialaliitudega, nii et suudame ette näha tekkivaid vajadusi ja kohaneda kiiresti ettearvamatustega.


INNOVATSIOON JUHIB MEID

Uuenduslik olemine ei tähenda tingimata alati kõige esimeseks tulemist, üldjuhul tähendab see paremini tegemist. Meie toote kvaliteedi- ja arendusmeeskonnal on väga selge eesmärk: otsida pikaajaliselt toimivaid  lahendusi.

Innovatisoon on laiapõhjaline protsess kuhu on haaratud kõik töötajad ning partnerid. 2009. aastal kutsusime ellu HEUREKA süsteemi, et julgustada töötajate loovust ja kiirendada innovaatiliste lahenduste rakendamist tootmisprotsessides, jäätmete ringlussevõtus ja keskkonna hoidmiseks. Igakuiselt laekub Heureka ideepanka rakendamisele minevaid ideid.

Senior grandfather helping grandson ride on kids toy car. Happy old man pushing car while boy driving on street. Grandparent playing with little boy on gokart.

MEIE TULEVIKKU SUUNATUD LAHENDUSED

NUTIKAS ANDUR – TULEVIKU VEEVARUSTUSE LAHENDUS

Smart Probe on arendatud tihedas koostöös veevarustuse ettevõttetega ning lahendab vee mõõtmisega seotud tavalised probleemid. Joogiveevõrkude pimealad on peagi minevik ning võrgu- ja veeohutust paraneb. 

Išmanusis zondas

MADALMAADE ESIMESE VESINIKUTEHASE KUNINGLIK AVAMINE

Koos Groningeni meresadamatega on SoluForce välja töötanud paindliku komposiittorude süsteemi vesinikurakendustele kuni 42 bar. See on unikaalne vesinikutranspordi valdkonnas ja esimene maailmas. Sellel olulisel verstapostil on suur mõju (rohelise) vesiniku teostatavusele ja see on uus samm jätkusuutlike energiaallikate suunas.

SoluForce hydrogen graphic

PIPELIFE ACADEMY

Pipelife Academy on tasuta e-õppekeskkond kõigile, kes on huvitatud plasttorusüsteemidest. Pipelife Academy`st leiate koolitusi Pipelife toodete, torusüsteemide, kvaliteedimärgistuste ja paigalduse kohta. E-koolitused on avatud 24/7  ning kõik tudengid, kes koolituse testi positiivsele tulemusele sooritavad, saavad Pipelife Academy tunnistuse.

Pipelife Academy töötab igas arvutis ja nutiseadmes, seega saate koolitusi läbida ükskõik millal ja kus!

Pipeschool on Pipelifen verkko-oppimisympäristö kaikille muoviputkijärjestelmistä kiinnostuneille. Pipeschool toimii tietokoneesi internet-selaimella. Uusi Pipeschool toimii myös mobiililaitteissa, eli voit suorittaa oppitunnit tablettilaitteilla ja älypuhelimilla.

Lae alla BIM mudelid

Pipelife Catalogue Cover

Lae alla tootedokumente

Arvutustööriistad


Võta meiega ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi esimesel võimalusel
kirjuta meile
OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel