Koostöös saavutame muljetavaldavaid tulemusi

#KOOSTÖÖ

Ehitussektori ees seisab suur tõhusamaks muutumise väljakutse, seda saab teha digitaliseerimise abil, kuid suur potentsiaal on ka koostöö arendamises kõigi protsessi osapoolte vahel. Meie erinevaid tugevusi, teadmisi, kogemusi ning loovust ühendades suudame alati enam kui üksi üritades.

Hoolime puhtast loodusest, soovime parandada tänaste ja tulevaste põlvkondade elukeskkonda. Teeme seda koos, sest nii tegutsedes saavutame rohkem, säästlikumalt ning suurema rahulolutundega. 

Meile läheb korda torusüsteemi töökindlus aastakümnete jooksul, mistõttu pakume ainult kõrgema kvaliteediga tooteid ja lahendusi ning soovime partneritena osaleda projekti terviklikus läbiviimises. Koostööpartnerina aitame projekte kavandada ning leida terviklikke lahendusi iga projekti eripärasid arvestades.  

Raineo süsteem Rakvere Haigla rekonstrueerimisel

Rakvere Haigla rekonstrueerimisel otsustati immutada katustelt, parklatest ja muudelt kõvakattega pindadelt kokkukogutav sademevesi tagasi maasse.  


Pipelife - parim partner

Küsi projekti pakkumist!


Reidi tee avab tallinna merele ja hajutab liikluskoormust

Reidi tee on vastvalminud tänav Tallinnas, mis ulatub Russalka ristmikust Lootsi ja Tuukri tänava ristmikuni. Mööda Tallinna mereäärt kulgev Reidi tee suunab sadamast tulnud raskeveokid ja tiheda liikluse kesklinnast eemale.


Meie kvaliteeti, teenindust ja oskusteavet usaldatakse kogu maailmas

Pipelife on üks maailma juhtivaid plasttorusüsteemide pakkujaid, tegutsedes täna 25 erinevas riigis. Pipelife Eesti torutootmine asub Rae vallas Lehmjas ja käsitöötoodete tootmine Kiilis.

Pipelife location map

Võta meiega ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi esimesel võimalusel
kirjuta meile
OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel