Happy metal worker greeting his manager in aluminum mill.

Töö on osa meie elust. Teeme koostööd ja areneme üheskoos.

#karjäär

Teame, et iga organisatsiooni teevad selle inimesedSeepärast soovime pakkuda turvalist, õiglast ning igakülgseid arenemisvõimalusi pakkuvat  töökeskkonda. Meie kõik töötajad panustavad üheskoos, et Pipelife oleks parim tööpaik nende elus. Hea on meie juures töötada positiivsetel inimestel, kes on ausad ja avatud, kelle töösse suhtumist iseloomustavad ettevõtlikkus ja initsiatiivikus.

Oleme pea kaheksakümnekesi koondunud ühtseks meeskonnaks. Meil on hea "segu" kogenud tegijatest: Kairit, Lembit, kes on üle 15 aasta ettevõttes töötanud ja värsketest tegijatest. Meie keskmine vanus on 36.

Meie juhtimissüsteem loob eesmärkides selguse ning toetavad juhid annavad igale töötajale võimaluse maksimaalselt panustada, seal kus soov ja võimekus kõige suurem. Me kaardistame regulaarselt töötajate arengusoove selleks, et kõigi potentsiaali edukalt rakendada.

Oleme seadnud eesmärgiks saada kõige väärtuslikumaks ettevõtteks oma valdkonnas nii klientidele, aktsionäridele kui iseendile. Oleme sinna teel.

Pipelife Introduction Video Thumbnail Image

Vabad töökohad

0Tulemused
Ei leidnud otsingutulemust märksõnale ""

Ei leitud tulemust

Laeb

soovitud töökohta siin nimistus ei olnud?

Saada meile oma soov, lisa palgaootus ja CV meiliaadressile: personal@pipelife.ee


Kõigil meie Pipelife pere 24 riigis töötaval 2700 töötajal on vaid neile omased, isikupärased teadmised, oskused ning lähenemised. Meid kõiki ühendab tähenduslik eesmärk: parendada tänaste ja tulevikupõlvkondade elukvaliteeti.

Meie juures on võimalik alustada oma rahvusvahelist karjääri. Heaks näiteks on Leho, kes pani aluse regionaalsele IT teenuskeskusele ning tegutseb täna uute digitaalsete lahenduste pakkumisega tervele grupile.

Pipelife location map

Küsi lisainfot

Küsimuste korral võta julgesti ühendust

Helina Adson

Helina Adson

personalijuht

+372 520 4786

OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel