Agroekosystem-closed

OLLA SINU JAOKS OLEMAS ON OSA MEIE ELUST

#KOHALIK

Saa osa meie kohalolekust Eestis ja globaalsest võrgustikust - Põrguvälja teel Jüris ning 24 riigis üle Euroopa. 

Ainult kohapeal tootes ning turustades mõistame paremini vajadusi kui riiklikke nõudeid, nii et projekte oleks võimalik ette valmistada tõhusalt, usaldusväärselt ja võimalikult väikese süsiniku jalajäljega. Ühendades oma võimalust kasutada ära oma üle-Euroopalist võrgustikku ning teadmisi, tagame projektide vastavuse nii kohalikele kui ka rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele, samuti pakume erilahendusi, mis vastavad Eesti turu nõuetele. 

Toodame, teeme koostööd ja viime projekte läbi kohapeal, jagades samal ajal parimaid praktikaid kogu maailmast.


OLEME SIIN SELLEKS, ET LEIDA KOHALIKUD LAHENDUSED IGAKS JUHTUMIKS

Meie kohalik torutootmine ning 4 hektarit ladu Jüris loovad eeldused Baltimaade kõige laiema tootesortimendi kättesaadavuseks meie valdkonnas.

Koostöös oma partneritega leiame alati Eestimaale sobivad lahendused.   Tegutseme Eestis, maksame Eestis maksud ja toetame jõudumööda kohalikku elu. Peame seda õigeks tegutsemiseks ja ootame seda ka oma koostööpartneritelt.

Pipelife: kohalik partner

Olla kohalik tootja ja tarnija on oluline mitte ainult kohalike eripärade tundmise ja mõistmise ning lühemate tähtaegade pakkumise pärast, vaid ka keskkonna ja kulude kokkuhoiu tõttu. Me usume sellesse, et silmast silma kohtumised on usaldusväärse partnerlussuhte alus. 

Eestis tootmine ei tähenda ainult müügiesindaja olemasolu. Ükskõik, kus te asute, meie ekspertide meeskonnad on valmis teid juhendama kogu projekti vältel, alustades kavandamisest kuni paigaldamise ja hoolduseni.

 

Pipelife kaart

LÜHEM TRANSPORT: KIIREMAD TARNED JA VÄIKSEMAD EMISSIOONID

Me valime alati kõige ökoloogilisemad ja ökonoomsemad transpordivahendid. Omades tehaseid kogu Euroopas on tõenäoline, et meie tarned ei pea kaugele minema. Selle tulemuseks on kiiremad tarned, parem efektiivsus ja väiksemad süsinikdioksiidi emissioonid. Valige oma ettevõtte jaoks kohalikud ja jätkusuutlikumad lahendused.

 

 

Covers and Grates

Kvaliteedi tagab koostöö ekspertidega

Happy metal worker greeting his manager in aluminum mill.
Happy metal worker greeting his manager in aluminum mill.

Võta meiega ühendust

kirjuta meile
OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel