Pipelife Wastewater Closed
Pipelife Wastewater Open

Turvaline ja puhas keskkond nii täna kui homme - kanalisatsioonisüsteemid, mis kestavad põlvkondi

Väliskanalisatsioon

Keskkonna ja kogukonna jaoks on oluline, et reoveesüsteemid oleksid vastupidavad ja lekkekindlad. Erinevad pinnased ja ehitustingimused nõuavad erinevate tehniliste omadustega tooteid. Pipelife pakub laia valikut välistingimustes kasutatavaid kanalisatsioonisüsteeme.

Konkreetsete projektinõuete täitmiseks pakume PVC, PP ja PE plastist isevoolseid ja survetoru süsteeme erinevates jäikusklassides. Pipelife toodetega saab ehitada valmis kogu reoveesüsteemi. Pakume suurt valikut liitmikke, kontroll- ja hoolduskaeve, et saaksite meilt terviklikud lahendused.

Pipelife saab abiks olla ka keeruliste projektidele lahenduse leidmisel.

Väliskanalisatsioon

Tooted

Pragma

PP korrugeeritud torud ja liitmikud

PP Pragma torud ja liitmikud isevoolse kanalisatsiooni jaoks. Torude sisepind on sile ja välispind korrugeeritud profiiliga. Saadaval on Pragma OD 160 kuni 630 mm ja Pragma ID 300 kuni 1000 mm. 

PLK_okładka-KZ-pvc

PVC torud ja liitmikud

Sileda sise- ja välisseinaga polüvinüülkloriidist (PVC) torud ja liitmikud sobivad isevoolse kanalisatsiooni ehituseks. PVC Compact (SN8) valikus on torud läbimõõduga 110 kuni 315 mm. PVC Coex (SN8 ja SN4) valikus on torud läbimõõduga 110 kuni 200 mm. 

PE-PERC nuotekos

PE torud ja liitmikud

Lai valik PE 100 ja PE 100-RC materjalist torusid survetorustike rajamiseks. PE 100-RC materjalist  puurimistorusid kasutatakse paigladamiseks kinnisel meetodil.  PE survetorud on saadaval sõltuvalt diameetrist lattidena ja rullidena.

Šuliniai

Kaevud

Pipelife pakub laia valikut erinevaid PE keeviskaeve, valmiskaeve, käsitöö kaeve ja PRO moodulkaeve. Samuti valmistame ka eritellimusel kaevusid.

Pipelife academy koolitused

Läbi Pipelife Acdemy isevoolsete- ja survetorusüsteemide koolitused ja pane oma teadmised proovile eksamil!

Infrastructure - pipes, chambers and manholes. 3D complete sewage system.
Infrastructure - pipes, chambers and manholes. 3D complete sewage system.

PP, PVC või PE?

Polüpropüleen (PP)

Polüpropüleen (PP) on kanalisatsioonisüsteemide tooraine materjalina võetud kasutusele kõige hiljem. Antud materjal eristub termokindluse, samuti keemiliste reagentide toime taluvuseganing on vastupidav tänu kõrgele löögikindlusele.

polüvinüülkloriid (PVC-U või PVC)

Plastitseerimata polüvinüülkloriid (PVC-U või PVC) on plastmaterjal, mida on kanalisatsioonitorudes kasutatud kõige kauem. See on kerge, tugev ja väikese soojuspaisumisega. PVC torusüsteemidele paigaldatakse tootmisprotsessi käigus automaatselt tihendkumm, mis tagab süsteemi täieliku tiheduse ja vastupidavuse ning vähendab ka torude paigaldamise aega.

Polüetüleen (PE)

Polüetüleen (PE) on tänapäeval ehituses kõige enam kasutatav plastmaterjal. PE sobib eriti kanalisatsiooni-, vee- ja gaasi süsteemides kasutamiseks - sealhulgas eriti hästi survetorusüsteemides. Kõige paremini sobib see materjal kasutamiseks PE-RC puurtorudes, mida paigaldatakse kinnisel suundpuurimis-meetodil. Survetorud on üldiselt tehtud HDPE plastist, mis on korrosioonivaba ja suudab taluda suurt telgjõudu ehk aksiaaljõudu.


Reidi tee avab tallinna merele ja hajutab liikluskoormust

Reidi tee on vastvalminud tänav Tallinnas, mis ulatub Russalka ristmikust Lootsi ja Tuukri tänava ristmikuni. Mööda Tallinna mereäärt kulgev Reidi tee suunab sadamast tulnud raskeveokid ja tiheda liikluse kesklinnast eemale.

3D printer

PRO moodul-kaevud tagavad kanalisatsiooni-süsteemi tõrgeteta töö

PRO kaevude kasutuselevõtust võidavad nii tellija kui ehitaja. Aina rohkem asendatakse käsitsi valmistatud kaevud, moodulkaevudega.

Chamber product mood picture

Käsitsi toodetavad plastkaevud ja nende kohta esitatavad tugevusnõuded

Kui plastkaevude tõusu- ja teleskooptorude ringjäikus on nõutavast väiksem, võivad nad pinnase ja kõrge põhjavee surve all või liikluskoormuse mõjul deformeeruda ning võõrvett sisse lasta.

PVC torud

PVC NAL Coex ja Compact kanalisatsiooni-torudest

Torutööde puhul on oluline mõista PVC NAL kanalisatsioonitorudele kehtivaid standardeid, et seeläbi vältida olukorda, kus paigaldatakse standardile mittevastavaid tooteid.

Pipelife Academy koolitus isevoolsetest kanalisatsiooni-süsteemidest

Esimene Pipelife Academy koolitus on isevoolsete kanalisatsioonisüsteemide kohta, läbi koolitus ja pane oma teadmised proovile eksamil!


Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside või kommentaar ja me võtame teiega ühendust

Helistame tagasi

E-mail
Võtame teiega ühendust e-posti teel
OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel