Pipelife Academy koolitused

Korraldame tootekoolitusi oma edasimüüjatele, partneritele ja haridusasutustele. Koolitusi võime läbi viia nii kliendi juures kui ka Pipelife õppeklassis, pakume ka veebiseminari võimalust ning meil on ka e-koolituste keskkond, kus saab koolitusi läbida iseseisvalt! Koolituste sisu oleme kohandanud vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. 

Tootekoolitused

Tootekoolitused on mõeldud Pipelife toodete edasimüüjatele ja partneritele. 

Koolituste teemad:

  • Tootespetsiifika, tehniline info ja kasutusalad
  • Pipelife tootevalik
  • Teenused

Koolitusi koostame vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele.

 

Telli koolitus: pipelife@pipelife.ee

Pidämme tuotekoulutuksia kaikista valikoimassamme olevista tuotteista ja järjestelmistä. Mikäli emme ole yrityksenä sinulle vielä tuttu, kerromme mielellämme lisää miksi Pipelife on kumppanina paras.

PIPELIFE ACADEMY

Pipelife Academy on tasuta e-õppekeskkond kõigile, kes on huvitatud plasttorusüsteemidest. Pipelife Academy`st leiate koolitusi Pipelife toodete, torusüsteemide, kvaliteedimärgistuste ja paigalduse kohta. E-koolitused on avatud 24/7  ning kõik tudengid, kes koolituse testi positiivsele tulemusele sooritavad, saavad Pipelife Academy tunnistuse.

Pipelife Academy töötab igas arvutis ja nutiseadmes, seega saate koolitusi läbida ükskõik millal ja kus!

Pipeschool on Pipelifen verkko-oppimisympäristö kaikille muoviputkijärjestelmistä kiinnostuneille. Pipeschool toimii tietokoneesi internet-selaimella. Uusi Pipeschool toimii myös mobiililaitteissa, eli voit suorittaa oppitunnit tablettilaitteilla ja älypuhelimilla.
OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel