Berniukas su paspirtuku

KOOS ON MEIL AINULAADNE VÕIMALUS LUUA PAREM MAAILM

#hoolime

Tulevik on meie kätes. Usume kindlalt, et meie kõigi vastutus on kaitsta ja parandada oma maailma majandus-, keskkonna- ja sotsiaalsüsteeme, et tagada turvaline, tervislik ja muretu elu nii praegustele kui ka tulevastele põlvedele.

KOOS ON MEIL AINULAADNE VÕIMALUS LUUA PAREM MAAILM

Mark van Loon, Wienerbergeri jätkusuutlikuse ja innovatsiooni juht

Oma infrastruktuurilahenduste abil võitleme veepuuduse vastu ja muudame linnad vastupidavamaks. Ehitistes töötame energianeutraalsema elu nimel ning põllumajanduses tagame toiduga varustamise, säästes samas väärtuslikke ressursse ja kaitstes oma muldasid.


PIPELIFE EESTI SAI ISO14001 SERTIFIKAADI

09. veebruar 2021 sai Pipelife Eesti AS ISO 14001 keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaadi, mis tõendab meie pühendumist keskkonnahoiule.

Oleme teostanud ettevõttes keskkonnaülevaatuse, mis on andnud pildi ettevõtte keskkonnamõjudest ning nendest keskkonnaalastest nõuetest ja seadustest, mis ettevõtet puudutavad. Pühendume nendele valdkondadele, kus on võimalik ettevõttes ressursse kokku hoida ja sellega säästa raha ning keskkonda. 

STORMBOX E: 100% TAASKÄIDELDUD MATERJALIST IMMUTUSKASTID SADEMEVEE ÄRAJUHTIMISEKS

UUS Pipelife sademevee ärajuhtimiseks loodud immutusplokk STORMBOX E on valmistatud 100% taaskäideldud materjalist, toote kvaliteedi osas järelandmisi tegemata. 

Stormbox E

footprint shape in the 3d forest

KESKONNAPOLIITIKA ja EESMÄRGID

Pipelife Eesti AS eesmärgiks on varustada meie kliente plastist veevarustus-, kanalisatsiooni-, gaasi-, kaablikaitse- ja drenaažisüsteemide rajamiseks vajalike materjalidega jätkusuutlikul moel. Keskkonnapoliitikat viime ellu keskkonnateadliku ja pühendunud meeskonnana. Kvaliteedi-, töökeskkonna- ja keskkonnapoliitika rakendamisel soovime olla ettevõte, kes on suuteline pakkuma klientidele parimat teenust, töötajatele väljakutset ohutus ja kaasaegses töökeskkonnas ning omanikele jätkusuutlikku tulu investeeringutelt. Soovime olla oma tööstusharus teistele eeskujuks.

Soovime, et iga Pipelife Eesti töötaja mõistab ettevõtte kvaliteedi-, töökeskkonna- ja keskkonnahoiualaseid püüdlusi ning töötab aktiivselt kaasa. 

KESKKONNASPEKTID

Oleme teostanud ettevõttes keskkonnaülevaatuse, mis on andnud pildi ettevõtte keskkonnamõjudest ning nendest keskkonnaalastest nõuetest ja seadustest, mis ettevõtet puudutavad. Selle põhjal oleme määranud kindlaks keskkonda puudutavad valdkonnad, millega soovime tegeleda. Pühendume nendele valdkondadele, kus on võimalik ettevõttes ressursse kokku hoida ja sellega säästa raha ning keskkonda. Samuti omame ülevaadet, milliseid keskkonnamõjusid on võimalik vähendada.

RINGLUSSEVÕETUD MATERJALIDE KASUTAMINE

Enamik meie toodetest on 100% taaskasutatavad ja mõnda neist saab isegi mitu korda ringlusse võtta. Me keskendume tootedisainis iga toote ja materjali võimalikult pika eluea tagamisele. Seega saab torusid ümbertöödelda uuteks kvaliteetseteks toodeteks, tekitades seejuures võimalikult vähe jäätmeid. Lisaks suurendame me oma tootmises pidevalt ringlussevõetud plasti osakaalu.

Brown Trout

KOOSTÖÖ JA INNOVATSIOON AITAVAD SOOMES OHUSTATUD KALALIIKI SÄILITADA

2019. aasta augustis korraldasid WWF Finland, K Group ning kohalik vee- ja õhukaitse assotsiatsioon vabatahtliku ürituse, mis oli osa üleriigilisest
K-Fishways algatusest säilitada ja suurendada ohustatud rändkalade populatsioone. Algatuse eesmärgiks oli kudemiskohtade taastamine ja forelli rände hõlbustamine Soomes Hollolas asuvas Ylösjoki jões. Pipelife panustas algatusse rändesõbraliku teetruubi arendamisega.


GREEN TEAM - PIPELIFE ON VALINUD ROHELISE TEEKONNA

Green Teami loomine on tõestus selle kohta, et jätkusuutlikud harjumused ei ole mitte ainult võimalikud, vaid need võivad olla ka positiivselt nakkavad.

Siiani oleme loonud prügisorteerimissüsteemi, ühendasime veeautomaadid veevõrkku, et enam ei peaks suurte pudelitega vett tarnima kontorisse, tõime taimed kontorisse ning plaanis on veel palju tegevusi ja muutusi. 

Green-Team_Team Picture 2
Teeme ära 2022 Pipelife meeskond

Pipelife TEEME ÄRA 2022

Pipelife meeskond võttis osa TEEME ÄRA 2022 aktsioonist ning korjas kokku 600 liitrit prügi! 

muru külvamine Pipelifes

Pipelife greenteam: niitmata muru suurendab elurikkust

Harvem niidetud muru säilitab liigirikkust, pakub kodu ja toitu putukatele ja lindudele.


KASUTUSAEG - ÜLE 100 AASTA

Kuidas on see võimalik? Lugege TEPPFA ja PE100 + aruannet. 


Toote valimisel on üks olulisemaid aspekte selle kasutusiga, mis määrab, kui kaua toode oma funktsiooni täidab. Meie gaasi-, vee- ja kanalisatsioonitorustiku survetorustiku süsteemid võivad kesta üle 100 aasta. 
Happy good looking elderly man in a plaid shirt sits on a sofa in the living room and learns to play acoustic guitar online using a Laptop

Meie toodete disain tagab, et torusid saab ümbertöödelda uuteks kvaliteetseteks toodeteks, tekitades seejuures võimalikult vähe jäätmeid.

Recycled plastic pipes by Pipelife

Võta meiega ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi esimesel võimalusel
kirjuta meile
OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel