Berniukas su paspirtuku

KOOS ON MEIL AINULAADNE VÕIMALUS LUUA PAREM MAAILM

#hoolime

Tulevik on meie kätes. Usume kindlalt, et meie kõigi vastutus on kaitsta ja parandada oma maailma majandus-, keskkonna- ja sotsiaalsüsteeme, et tagada turvaline, tervislik ja muretu elu nii praegustele kui ka tulevastele põlvedele.

KOOS ON MEIL AINULAADNE VÕIMALUS LUUA PAREM MAAILM

Mark van Loon, Wienerbergeri jätkusuutlikuse ja innovatsiooni juht

Oma infrastruktuurilahenduste abil võitleme veepuuduse vastu ja muudame linnad vastupidavamaks. Ehitistes töötame energianeutraalsema elu nimel ning põllumajanduses tagame toiduga varustamise, säästes samas väärtuslikke ressursse ja kaitstes oma muldasid.


Brown Trout

KOOSTÖÖ JA INNOVATSIOON AITAVAD SOOMES OHUSTATUD KALALIIKI SÄILITADA

2019. aasta augustis korraldasid WWF Finland, K Group ning kohalik vee- ja õhukaitse assotsiatsioon vabatahtliku ürituse, mis oli osa üleriigilisest
K-Fishways algatusest säilitada ja suurendada ohustatud rändkalade populatsioone. Algatuse eesmärgiks oli kudemiskohtade taastamine ja forelli rände hõlbustamine Soomes Hollolas asuvas Ylösjoki jões. Pipelife panustas algatusse rändesõbraliku teetruubi arendamisega.

RINGLUSSEVÕETUD MATERJALIDE KASUTAMINE

Enamik meie toodetest on 100% taaskasutatavad ja mõnda neist saab isegi mitu korda ringlusse võtta. Me keskendume tootedisainis iga toote ja materjali võimalikult pika eluea tagamisele. Seega saab torusid ümbertöödelda uuteks kvaliteetseteks toodeteks, tekitades seejuures võimalikult vähe jäätmeid. Lisaks suurendame me oma tootmises pidevalt ringlussevõetud plasti osakaalu.


KASUTUSAEG - ÜLE 100 AASTA

Kuidas on see võimalik? Lugege TEPPFA ja PE100 + aruannet. 


Toote valimisel on üks olulisemaid aspekte selle kasutusiga, mis määrab, kui kaua toode oma funktsiooni täidab. Meie gaasi-, vee- ja kanalisatsioonitorustiku survetorustiku süsteemid võivad kesta üle 100 aasta. 
Happy good looking elderly man in a plaid shirt sits on a sofa in the living room and learns to play acoustic guitar online using a Laptop

Meie toodete disain tagab, et torusid saab ümbertöödelda uuteks kvaliteetseteks toodeteks, tekitades seejuures võimalikult vähe jäätmeid.

Recycled plastic pipes by Pipelife

Võta meiega ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi esimesel võimalusel
kirjuta meile
OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel