Master3Plus vaikne hoonekanalisatsiooni süsteem

vaata videot

TIPPTASEMEL KANALISATSIOONI- SÜSTEEM TOOB VAIKUSE MAJJA

Master3Plusi hoonekanalisatsiooni torusüsteem summutab tõhusalt hoonesisese kanalisatsioonisüsteemi müra, tagades hoonetes peaaegu vaikse vee äravoolu, mis tõstab kinnisvara väärtust. See tipptasemel lahendus vähendab õhus ja konstruktsiooni kaudu levivat heli laia valiku helisummutavate torude, liitmike ja tarvikute abil.

Saksamaal asuv sõltumatu Fraunhoferi Instituut tunnistas Master3Plusi üheks vaiksemaks süsteemiks Euroopas. Meie heliisolatsiooniga torusüsteem muudab müratugevuse alla 10 detsibelli, parandades seeläbi teie hoone helikindlust ja  inimeste elukvaliteeti. Kõik Master3Plus süsteemi komponendid vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele ja on jätkusuutlik lahendus, Master3Plus toodete kasutusiga on kuni 50 aastat ning neid on võimalik taaskasutada. Master3Plus torusid ja liitmikke saab taaskasutada uute kvaliteetsete toodete valmistamiseks, tekitades seeläbi võimalikult vähe jäätmeid.

Loe lähemalt helisummutavast Master3Plus hoonekanalisatsiooni süsteemist

KIIRE PAIGALDAMINE

50+ AASTAT KASUTUSIGA

SUUREPÄRANE KONKURENTSEELIS VALDKONNAS

Võta ühendust

*  Kohustuslikud väljad

Teie andmeid käsitletakse konfidentsiaalselt. Nõusoleku saab igal ajal tagasi võtta, saates meili aadressile pipelife@pipelife.ee. Teie andmete töötlemise seaduslikkus enne teie nõusoleku tagasivõtmist jääb samaks. Kõikide andmete säilitamise, töötlemise ja kustutamise ning teie isikuandmete kasutamise õiguste kohta leiate teavet meie privaatsuspoliitikast.


Kasulikud allalaadmised

Master3Plus brosüür eesti keeles

WPS Master3Plus Landing Page 02 Brochure

Master3Plus tehniline kataloog eesti keeles

Master3Plus klambrite infoleht eesti keeles

OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel