Two Senior Architectural Engineers Working With Building Blueprint on a Personal Computer. They Actively Discuss Various Plans and Schemes.

Two Senior Architectural Engineers Working With Building Blueprint on a Personal Computer. They Actively Discuss Various Plans and Schemes.

Master3Plus vaikne hoonekanalisatsiooni süsteem

Eelista Master3Plus disainiteenust

Master3Plus torusüsteemid on heliisolatsiooni eesrinnas tänu kvaliteetsetele toorainetele ja heli summutavale disainile. Siledad sisemised torukihid ja optimeeritud läbivooluga liitmikud parandavad vee voolamist, samal ajal kui vibratsiooni neelavad klambrid minimeerivad konstruktsioonist tulenevat heli.

Meie laias valikus on üle 200 liitmiku, sealhulgas materjalisäästlik ventilatsiooni liitmik, annab täieliku disainivabaduse, võimaldades sobilikku lahendust igale projektile! 

Loe lähemalt helisummutavast Master3Plus hoonekanalisatsiooni süsteemist

Master3Plus 200+ liitmikut

LAI VALIK TOOTEID

OPTIMEERITUD LÄBIVOOL

RUUMI SÄÄSTEV VENTILATSIOONI LIITMIK

Võta ühendust

*  Kohustuslikud väljad

Teie andmeid käsitletakse konfidentsiaalselt. Nõusoleku saab igal ajal tagasi võtta, saates meili aadressile pipelife@pipelife.ee. Teie andmete töötlemise seaduslikkus enne teie nõusoleku tagasivõtmist jääb samaks. Kõikide andmete säilitamise, töötlemise ja kustutamise ning teie isikuandmete kasutamise õiguste kohta leiate teavet meie privaatsuspoliitikast.

1742006420

BIM JA MASTER3PLUS SOBIVAD KOKKU

Kui soovite ise projekteerimisega tegeleda, siis laadige lihtsalt alla meie Master3Plus andmekogu ja kasutage oma projekti optimeerimiseks BIMi.

Kasulikud allalaadmised

Master3Plus brosüür eesti keeles

WPS Master3Plus Landing Page 02 Brochure

Master3Plus tehniline kataloog eesti keeles

Master3Plus klambrite infoleht eesti keeles

OTSI
Otsi kõigist tootedokumentidest

Võta meiega ühendust

Saatke meile oma küsimused, tagasiside ja kommentaarid ning võtame teiega esimesel võimalusel ühendust

Helistame tagasi

Helistame tagasi
Võtame teiega ühendust telefoni teel
E-post
Võtame teiega ühendust e-posti teel